Наталія Бондар очолила Київський міський комітет СПУ

Четвер 24 травня 2012 17:57
Автор: RBC.UA
Першим секретарем Київського міського комітету Соціалістичної партії України (СПУ) обрано заступника голови партії Наталію Бондар. Рішення про обрання Бондар та нового складу бюро міськкому було прийняте 23 травня на пленумі Київського міського комітету СПУ. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі партії.

Першим секретарем Київського міського комітету Соціалістичної партії України (СПУ) обрано заступника голови партії Наталію Бондар. Рішення про обрання Бондар та нового складу бюро міськкому було прийняте 23 травня на пленумі Київського міського комітету СПУ. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі партії.

"Найголовніше завдання нашої партійної організації до 28 жовтня - активізувати свою роботу на виборчих дільницях, стати однією з найвпливовіших політичних сил у місті Києві, підготуватись до виборів у міську раду... Наші ініціативи - публічні. Ми збираємося бути постійно присутніми на ТБ, радіо, у блогах, сторінках соціальних мереж. На сьогодні я бачу 4 головні вектори нашої партійної роботи - ідеологія, організаційна робота, робота з громадськими організаціями та робота по лінії "допомога дітям війни", - сказала Бондар, представляючи завдання міськкому на найближчий час.

Також вона торкнулася питання ідеології. За її словами, партія має орієнтуватися на потреби киян у своїй роботі. В першу чергу, це питання ЖКГ, тарифів та транспорту.

"Робота з засобами масової інформації - це найпровальніший сектор нашої сьогоднішньої активності. Тому переробка сайту, створення сторінок в соціальних мережах, наповнення їх нашим контентом - це найперше завдання", - визнала Бондар.

В якості ще одного важливого напрямку роботи роботи Бондар назвала співпрацю з громадськими організаціями та профспілками. "Ми хочемо долучатися до акцій інших опозиційних сил, планувати спільні масштабні заходи. Брати участь у профспілковому русі. Але ми будемо дуже виважено ставитись до позиції і місця СПУ в цьому процесі", - відзначила Бондар.

Наталія Бондар народилася 1961 р. в Києві. У 1984 р. закінчила Київський автомобільний дорожній інститут за спеціальністю "Автомобільні дороги". Починаючи з 1991 р. Бондар працювала заступником директора українсько-іспанського спільного підприємства "Інус", займалася питаннями організації імпорту та експорту між Україною та низкою закордонних країн (країни Європи, США, Мексика, Китай), залученням зарубіжних інвестицій у власні проекти в Україні. З 2010 р. Бондар входить до складу комісії Міжнародної торгової палати (Париж) по торгівлі та інвестиціям. Член СПУ з травня 2007 р. З жовтня 2011 р. - член Київського міськкому СПУ, член Політради СПУ.

Нагадаємо, нещодавно СПУ вибрала нового лідера. 28 квітня ним став Петро Устенко. Після свого обрання він пообіцяв реформувати партію, яка на минулих виборах не змогла пройти в парламент.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся