ru ua

NASA виявило схожі на Землю планети

Автор: RBC.UA
Телескоп NASA Kepler виявив три планети, які за своїми фізичними характеристиками можуть стати домом для існування цивілізації за межами Землі.

Телескоп NASA Kepler виявив три планети, які за своїми фізичними характеристиками можуть стати домом для існування цивілізації за межами Землі, повідомляє CNN.

Дві планети, яким присвоєно позначення Kepler-62E і Kepler-62f, обертаються навколо своєї зірки у складі групи з ще трьох космічних тіл. За розрахунками вчених, найбільш віддалена від світила - зірки Kepler-62 - планета є найбільш підходящим місцем для існування життя земного типу.

"Вода в рідкому вигляді, теоретично, може існувати на поверхні кожної з планет", - йдеться в доповіді дослідників. Наявність води у вигляді рідини, а також співмірні з Землею розміри, що говорить про підходящу для людини силу тяжіння, поки є ключовими факторами для пошуку.

Читайте також: Curiosity знайшов на Марсі сліди вмісту води в породах (фото, відео)

Крім зазначених, увагу астрономів привертає і Kepler-69c, яку також розглядають як кандидата на наявність інопланетного життя. "Всі ці об'єкти, що ми виявили, мають максимально наближені до земних характеристики з усіх спостережуваних раніше", - повідомив співробітник місії Том Барклі.

Щоправда, до відкриття нових способів пересування в просторі всі міркування про ці планетах носять чисто теоретичний характер. Справа в тому, що зірка Kepler-62 знаходиться у віддаленні 1,2 тис. світлового років, а Kepler-69 більш, ніж 2,7 тис. світлового років. Один світловий рік приблизно дорівнює 9,460 трлн км.