ru ua

Народний депутат від БЮТ увійшов до складу парламентської коаліції

Автор: RBC.UA
Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Микола Трайдук увійшов до складу коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України. Про це в ході пленарного засідання повідомив спікер Володимир Литвин.

Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Микола Трайдук увійшов до складу коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України. Про це в ході пленарного засідання повідомив спікер Володимир Литвин.

Нагадаємо, 1 червня В.Литвин оголосив про входження в парламентську коаліцію "Стабільність і реформи" двох народних депутатів від Блоку Юлії Тимошенко. Від цієї політичної сили в коаліцію увійшли Андрій Веревський і Олександр Шепелєв.

На ранковому засіданні заяву про входження в коаліцію подав також народний депутат з фракції Блоку Юлії Тимошенко Іван Денькович. Проте вже на вечірньому засіданні Голова Верховної Ради Володимир Литвин зачитав заяву Івана Деньковича, що він відкликає свою попередню заяву про входження в коаліцію.

Нагадаємо, 31 травня В.Литвин заявив, що «три або чотири народні депутати» написали відповідну заяву. "Наскільки мені відомо, є три-чотири заяви депутатів про входження в коаліцію, але прізвища на цей момент я не знаю ... Завтра вони будуть сказані", - сказав він.

Відзначимо, 14 травня народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Олександр Фельдман увійшов до складу коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України.

Раніше, 11 травня, В.Литвин оголосив про входження в парламентську коаліцію п'яти народних депутатів від БЮТ - Олександра Буджерака, Валерія Камчатного, Олега Геймана, Євгенія Константинова та Юрія Крука. В.Литвин також оголосив про входження в коаліцію ряду депутатів від Партії регіонів, які раніше приступили до своїх обов'язків замість депутатів, які склали повноваження і зайняли посади в органах виконавчої влади.

Таким чином, зараз у коаліцію входять 251 депутат.

Нагадаємо, 8 квітня ц.р. Конституційний суд України (КСУ) ухвалив рішення про законність формування парламентської коаліції не лише фракціями, але і окремими депутатами.

11 березня ц.р. В.Литвин оголосив про формування коаліції "Стабільність і реформи", на основі фракцій Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина та окремих народних депутатів, які раніше входять до фракцій БЮТ та НУ-НС.