Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

"Дніпру" було під силу впоратися з "Наполі". Але впоратися з геніальним Кавані дніпрянам не вдалося. Уругваєць чотири рази розписався у воротах Лаштувки. На що "Дніпро" відповів голами Федецького і Зозулі.

8 листопада, 20:00
Неаполь, "Сан-Паоло"
Наполі - Дніпро, 4:2
Гол:
Кавані, 7, 77, 89, 90+3 - Федецький, 34, Зозуля, 53
Наполі: Розаті, Брітос, Ароніка, Фернандес, Донадель, Доссена, Место, Джемайли, Інлер, Кавані, Варгас
Дніпро: Лаштувка, Мазух, Мандзюк, Денисов, Одибе, Федецький, Канкава, Коноплянка, Ротань, Алієв, Зозуля

Все. Единсон Кавані обіграв "Дніпро". Якби не цей геніальний уругваєць, то...

90+3 хв. Творить чудеса Кавані. Помилка захисту дніпрян призвела до того, що Кавані на лінії штрафної підхопив м'яч. Розібравшись у ситуації, Единсон м'яко відправив м'яч у правий від себе нижній кут воріт.

90+1 хв. Ах, Одибе... Знову міг забити Майкл, але його удар з близької відстані захисники заблокували.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи89 хв. Кавані робить хет-трік. Варгас п'ятою віддав на хід Хамшику, словак прострілив у воротарський, де першим на м'ячі виявився Кавані

.Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи86 хв. Остання заміна у "Дніпра". Федецький отримав пошкодження і відправився відпочивати. Замість нього вийшов Матеус.

84 хв. Ілсіньу отримав м'яч на лівому фланзі атаки, змістився до центру штрафної і пробив в дальній кут. Як кажуть, недокрутив.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи80 хв. Чеберячко виходить на поле. Змінює він Коноплянку, який сьогодні не дуже зміг проявити себе.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи77 хв. Оце так! Единсон Кавані робить дубль. Просто шикарне виконання штрафного удару у виконанні колумбійської зірки. Всіх розштовхав Кавані, зосередився, і пробив в ліву від себе "дев'ятку".

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи76 хв. Ротань грубо сфолив в центрі поля. Ще одна жовта для дніпрян.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи72 хв. Всіх своїх зірок випускає Маццарі. Горан Пандев з`явився на полі. Змінив він Аронику.

67 хв. Хамшик класно вивів на ударну позицію Ілсіньу. Той спробував пробити, але захисникам вдалося заблокувати м'яч.

64 хв. Ще одна хороша атака "Дніпра". Спочатку Зозуля небезпечно подав у штрафну, але на м'яч ніхто не встиг. Правда, Коноплянка підхопив "круглого" на краю штрафного, пройшов повз захисника і пробив. Вище воріт.

62 хв. "Наполі" намагається щось створити біля воріт "Дніпра". Але нічого не виходить у неаполітанців. Впевненіше стали грати гості.

58 хв. Міг Одибе забивати третій гол. Погано пробив по м'ячу. Мабуть, захисник сам не чекав, що до нього дійде м'яч після прострілу Ротаня з правого флангу.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи56 хв. Донадель залишив поле. Замість нього вийшов Марек Хамшик. А у "Дніпра" Алієва змінив Джуліано.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи53 хв. ЗОЗУЛЯ!!! Алієв з центрального кола віддав на хід Зозулі, який трохи наблизився до воріт і пробив в дальній кут. Розаті дотягнувся до м'яча, але м'яч, все одно, опинився у воротах.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи52 хв. Інлер грубо рукою зупинив Коноплянку. Жовта картка.

51 хв. Знову в центрі подій Фернандес. На цей раз, він завдав дуже небезпечний удар головою по воротах Лаштувки. Зовсім поруч зі штангою м'яч пролетів.

48 хв. Непоганий момент створили дніпряни. Міг пробити Ротань з лінії штрафної, але його випередив Фернандес, у якого потрапив ногою Руслан. Дуже солідно "приклався" по нозі захисника.

Повертаємося на "Сан-Паоло". Сподіваємося, що гра у другому таймі зміниться в кращу сторону.

Із цікавих результатів сьогоднішнього дня:

Анжи - Ліверпуль, 1:0 (матч завершено)
Академіка - Атлетико, 0:0 (завершився перший тайм)
Марсель - Боруссія М, 0:1 (завершився перший тайм)
Брюгге - Ньюкасл, 2:0 (завершився перший тайм)
АІК - ПСВ, 1:0 (завершився перший тайм)

Завершився перший тайм. Поки що, нічия. Такий результат влаштовує "Дніпро". Але ось гра...

45 хв. Дуже нудно виглядає гра. Обидві команди дуже довго придумують, яким чином розвинути свою атаку.

43 хв. Коноплянку поклали на газон біля власної штрафної "Наполі". До м'яча, за традицією, підійшов Алієв. І пробив на кілька метрів вище воріт.

39 хв. Знову почали тиснути на гостей гравці "Наполі". В основному, з допомогою подач з флангів на Кавані. Поки або захисники "Дніпра" справляються, або паси не точні.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи34 хв. ГОООЛ!!! Зрівняв рахунок "Дніпро"! Федецький вбив м'яч у ворота на дальній штанзі, після удару Одибе, після подачі кутового.

28 хв. По-трохи, "Дніпро" відвів гру від своїх воріт. До небезпеки справа ще не дійшла, але гра дніпрян виглядає краще, ніж на початку матчу.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи25 хв. Алієв грубо зіграв проти Фернандеса. Ще одна жовта для "Дніпра".

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи23 хв. Жовта картка Коноплянці за висловлену незадоволеність рішенням судді. Жень, давай грати, а не розмовляти.

19 хв. А ось і "Дніпро" "показав зуби". Канкава з-за штрафної по центру воріт добре приклався до м'яча. Трохи не вистачило точності удару грузина.

16 хв. Кавані в стрибку витягнув м'яч на лівому краю штрафного і відправив на хід Доссена, який дуже невдало пробив з декількох метрів від воріт Лаштувки.

12 хв. Знову упускають Кавані захисники "Дніпра". Цього разу Единсон зміг пробити з гострого кута. Лаштувка зреагував.

Наполі - Дніпро: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи7 хв. "Наполі" відкрив рахунок в матчі! Циглер центру відправив один на один Кавані, для якого реалізувати момент не стало проблемою. У дальній кут елегантно відправив м'яч уругваєць.

6 хв. Без м'яча грають гості. Повністю закрили на своїй половині поля "Дніпро" "Наполі". Але без моментів поки.

3 хв. Перша небезпека від неаполітанців. Джемайли з м'ячем пробігся по правому флангу і прострілив у штрафну. М'яч, на щастя, до нікого не дійшов. Але небезпечно було.

Ну що ж, почався матч в Неаполі. "Дніпру" для виходу в наступний раунд досить не програти. Чого дніпрянам і бажаємо.

Цікавий складу вибрав своїй команді Хуанде Рамос. Наявність у старті Алієва, Канкави та Зозулі явно дає нам зрозуміти, що дніпряни збираються робити акцент на оборонні дії з надією на точні далекі закиди Алієва на Зузолю, який буде боротися.

Добрий футбольний вечір, дорогі друзі. РБК-Україна починає трансляцію матчу Ліги Європи "Наполі" - "Дніпро".