Наглядову раду "Національного екзит-полу'2010" очолив Т.Шевченко

Наглядову раду "Національного екзит-полу'2010" очолив директор Інституту медіа-права Тарас Шевченко. Про це повідомляє сайт Національного екзит-полу.

Наглядову раду "Національного екзит-полу'2010" очолив директор Інституту медіа-права Тарас Шевченко. Про це повідомляє сайт Національного екзит-полу.

До складу наглядової ради також увійшли виконавчий директор міжнародного фонду "Відродження" Євген Бистрицький, член Ради підприємців при Кабінеті міністрів України Віктор Лисицький, голова Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, а також авторитетні та незаангажовані представники засобів масової інформації, громадських організацій, іноземні спостерігачі.

Завданням наглядової ради буде ретельне спостереження за збором коштів на екзит-пол, проведення екзит-полу, контроль за витратою коштів. До ради увійшли авторитетні та незаангажовані представники засобів масової інформації, громадських організацій, іноземні спостерігачі.
Засідання наглядової ради проводяться за потреби, але щонайменше тричі: до 17 січня 2010 р., між 17 січням та 7 лютим 2010 р. та після 7 лютого 2010 р.
Національний екзит-пол'2010 є спільним проектом Фонду "Демократичні ініціативи", Київського міжнародного інституту соціології та Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова. Національний екзит-пол'2010 проводиться у дні виборів Президента України 17 січня та 7 лютого 2010 р.

У рамках "Національного екзит-полу'2010" планується опитати близько 13 тис. респондентів на 240 виборчих дільницях. Похибка вибірки не перевищить 2,5% для лідерів перегонів і буде в межах 0,7-1,5% для інших кандидатів.
Результати опитування будуть представлені в загальнонаціональному масштабі та в розрізі чотирьох регіонів:
Західний регіон - Закарпатська, Волинська, Рівненська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька та Хмельницька області;
Центральний регіон - Житомирська, Вінницька, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, Сумська, Чернігівська, Київська області та місто Київ;
Південний регіон - АР Крим, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька і Дніпропетровська області;
Східний регіон - Харківська, Донецька і Луганська області.
Результати загальнонаціонального опитування будуть оприлюднені після закінчення голосування 17 січня та 7 лютого 2010 року о 20:01.
Уточнені результати екзит-полу планується оголосити близько 23:00. Однією з особливостей "Національного екзит-полу'2010" стане використання "Нових медіа" (прямої трансляції оголошення результатів екзит-полу в мережі YouTube).

Як відзначає директор фонду "Демократичні ініціативи" Ілько Кучерів, сьогодні існують певні труднощі з фінансуванням проекту і ще не вистачає близько півмільйона гривень. За його словами, бюджет проекту розрахований на 312-318 тис. дол., з них близько 220 тис. дол. планується витратити на анонімне опитування громадян на виході з ділянок в день виборів. Через брак коштів дослідження здійснюватиметься на 240 ділянках замість запланованих 300.

"Національний екзит-пол'2010" частково фінансується форумом міжнародних донорів, до якого на сьогодні входять такі організації: посольство Королівства Нідерландів в Україні, міжнародний Фонд "Відродження", Національний фонд підтримки демократії (США). Ведуться переговори з іншими донорами. Реалізація проекту перебуватиме під аудитом зарубіжних експертів.

Водночас Фонд «Демократичні ініціативи» звернувся до інших іноземних представництв, українських громадських організацій, штабів кандидатів у Президенти України, юридичних та фізичних осіб за фінансовою підтримкою у проведенні опитування під час другого туру 7 лютого.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся