ua en ru

Наглядову раду "АрселорМіттал Кривий Ріг" очолив Гонзало Уркіхо

Автор: RBC.UA
Головою наглядової ради ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" рiшенням наглядової ради компанії від 19 червня призначений Гонзало Уркіхо.

Головою наглядової ради ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" рiшенням наглядової ради компанії від 19 червня призначений Гонзало Уркіхо. Про це повідомляє система розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Уркіхо обрано на посаду голови наглядової ради на невизначений строк. Раніше Гонзало Уркіхо був членом правління компанії, відповідальним за сегмент країн Азії, Африки та СНД.

Як повідомлялося, з 13 лютого ц.р. головою наглядової ради ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" було обрано Герхарда Ренца. Його попередником з червня минулого року був Крістоф П'єр Домінік Корне. Нагадаємо, з 16 березня 2012 р. заступив на посаду новий головаПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" Артем Поляков, який прийшов на підприємство з великого російського агрохолдингу "Русагро".

Компанія ArcelorMittal працює в більш ніж 60 країнах і виробляє десяту частину всієї світової сталі. На її підприємствах трудяться близько 320 тис. осіб. В Україні ArcelorMittal володіє ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (колишня "Криворіжсталь"), що спеціалізується на виробництві сталі, готового прокату, чавуну, агломерату та інших видів металургійної продукції. До 90% продукції комбінат поставляє на експорт. За 4 місяці 2012 р. до аналогічного періоду 2011 р. компанія збільшила виробництво сталі на 11,8% - до 2 млн 046,7 тис. т з 1 млн 830,8 тис. т.

Як повідомлялось, 3 жовтня 2011 р. ArcelorMittal Duisburg GmbH (акціонер ВАТ "Арселорміттал Кривий Ріг") і Фонд державного майна України (ФДМУ) підписали договір про внесення змін у договір купівлі-продажу пакету акцій ВАТ "Криворізький гірничо-металургійний комбінат "Криворіжсталь", згідно з яким ArcelorMittal добровільно виходить з обставин форс-мажора, дія яких закінчується 31 грудня 2011 р. Відповідно, з 1 січня 2012 р. "Арселорміттал Кривий Ріг" продовжує виконання зобов'язань у повному обсязі згідно з умовами підписаного угоди. Згідно перевірці ФДМУ, в 2010 р. ArcelorMittal з 58 інвестиційних зобов'язань, передбачених договором купівлі-продажу, 26 виконала в повному обсязі, 27 зобов'язань (в основному в соціальній сфері: оздоровлення працівників, робота поліклініки для персоналу, зміст оздоровчих комплексів і баз, продовження будівництва житла та безкоштовна передача житла працівникам) знаходилися в процесі виконання і по 5 зобов'язаннями термін виконання не настав. У березні ц.р. прокуратура Дніпропетровської області стягнула з "Арселор Міттал Кривий Ріг" 1 млн грн за шкоду навколишньому середовищу.