На шахті ім. Засядька загинули 2 людини
08:19 09.12.2008 Вт
1 мин
За попередньою інформацією, в Донецьку на шахті імені Засядька загинули дві люди, передає "5 канал". Як повідомили в управлінні Держміськпромнагляду, трагічний інцидент стався вдень 8 грудня.
За попередньою інформацією, в Донецьку на шахті імені Засядька загинули дві люди, передає "5 канал". Як повідомили в управлінні Держміськпромнагляду, трагічний інцидент стався вдень 8 грудня. "Два робітника підрядної організації робили ремонт у шахті. Через порушення правил безпеки, вони впали в шахтний стовбур з висоти 15 м", - йдеться у повідомленні. На місці працюють рятувальники. Подробиці інциденту з'ясовуються Нагадаємо, в результаті трьох вибухів у листопаді-грудні 2007 р. на шахті ім. Засядька загинули понад 100 людей.