На виїзному матчі з "Порту" Блохіна не буде

Про стан здоров'я Блохіна розповів президент клініки, в якій Олег Володимирович проходить лікування.

Президент клініки "Борис" Михайло Радуцький щодня інформує громадськість про стан здоров'я головного тренера ФК "Динамо" Олега Блохіна:

"Олег Володимирович перевершив всі наші очікування. Не хочу наврочити, але його самопочуття покращується з кожним днем, - розповів Михайло Борисович опівдні середи. - Сон, їжа, процедури, сон, їжа, процедури... Що поробити, такий розпорядок дня не властивий Блохіну, це не його. Ми скорочуємо візити до нього до мінімуму. З ним 24 години на добу знаходиться дружина. Приходили Ігор і Григорій Суркіс, Олексій Михайличенко, Резо Чохонелідзе... Інших не пускаємо.

Читайте також: Олега Блохіна успішно прооперували: Діагноз - тромбоз лівої сонної артерії

Звичайно Олег Володимирович самостійно пересувається. Він встав вже на наступний день після операції, ми змушуємо.

Телевізор - будь ласка, повернули, а ось телефон поки не можна. З читанням теж потрібно почекати, не варто напружувати зір.

Може бути, Олег Володимирович залишить клініку в кінці тижня, але стверджувати це поки не буду.

Він дуже хоче бути в Португалії на матчі з "Порту", але це навіть не обговорюється. На київський матч, швидше за все, виведе команду, а летіти туди не можна. До нового року йому заборонені перельоти, ми принципово ставимо це питання.

На даний момент така наша позиція. Подивимося на ситуацію, може щось зміниться. Ми не проти".

Нагадаємо, головного тренера київського "Динамо" Олега Блохіна успішно прооперували. У Блохіна був діагностований тромбоз лівої сонної артерії.

Використані матеріали з сайту ФК "Динамо"

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся