ru ua

На телеканалі TBi змінилися інвестор і генеральний директор

Автор: RBC.UA
Генеральним директором телеканалу TBi призначений Артем Шевченко замість Наталії Катеринчук. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Генеральним директором телеканалу TBi призначений Артем Шевченко (на фото) замість Наталії Катеринчук. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман. "У першу чергу ми запросимо повернутися на канал програми Марії Бурмаки та Вахтанга Кіпіані. А вже з вересня запропонуємо новий розклад мовлення. Маємо надію, що українська влада виконає рекомендації Ради Європи і Європарламенту і дозволить каналу TBI вести повноцінне ефірне мовлення", - заявив Шевченко .

Звільнена, за даними офіційного сайту телеканалу ТВі, з посади генерального директора телеканалу Наталія Катеринчук спростовує інформацію про своє звільнення й про зміну власників телеканалу. Про це вона заявила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. "Дорогі друзі! Електронну пошту прес-служби телеканалу ТВі зламано, і з неї розсилається фейкова інформація. Наголошую, жодних змін у складі засновників і керівному складі телеканалу немає", - написала Катеринчук.

Колишній керівник каналу, народний депутат Микола Княжицький у коментарі радіо "Свобода" зазначив, що в разі призначення генеральним директором ТВі Артема Шевченка телеканал залишиться об'єктивним. "Я до Артема Шевченка ставлюся з великою повагою. Це один із кращих авторів програми розслідувань, які виходять на каналі. Те, що професійний журналіст очолив телеканал, я можу тільки позитивно розцінювати", - сказав Княжицький.

За його словами, зміна гендиректора телеканалу є законною. "З того, що я бачу, то Радченко (заступник директора з безпеки телеканалу - ред.), який є директором компанії, яка на 100 є власником ТВі, мав повне право звільнити Катеринчук і призначити Шевченка. Тобто це законна дія. Тому що вони самі недавно внесли ці зміни, це вже після того, як я пішов з каналу. Для чого - не знаю. А що відбувається між власниками, я не знаю", - сказав Княжицький.

Як заявив Княжицький, останнім часом з'являлася інформація, що готується перепродаж каналу, але подробиць він не знає.

Олександр Альтман народився 19 листопада 1956 р. у Одесі. Громадянин США, засновник фірми Advanced Materials, яка займається високотехнологічними матеріалами в галузі атомної енергетики.

Зазначимо, що раніше повідомлялося, що Альтман свого часу був позаштатним радником міністра енергетики Бойка. Втім, згідно з текстом наказу від 2 червня 2008 р. Альтман був призначений позаштатним радником міністра палива та енергетики Юрія Продана на громадських засадах.

Читайте також: Суд підтвердив скасування результатів конкурсу на частоти для "5 каналу" і "ТВi"

Зазначимо, за неофіційною інформацією, на телеканалі спростовують інформацію про зміну інвестора і керівництва і заявляють про злом сайту і пошти, з якої були розіслані фальшиві прес-релізи про зміні керівництва каналу. Повідомляється, що колишній менеджмент не пускають на канал, а на 15:00 заплановано збори колективу.

На телеканалі TBi змінилися інвестор і генеральний директор

На телеканалі TBi змінилися інвестор і генеральний директор

Кагаловський вже заявив про незаконну зміну реководства каналу і пообіцяв вирішити проблему за 24 години. Яким чином, однак, не уточнив. Зазначив тільки, що захоплення каналу выдбулося метою його перепродати і змінити формат на музичний.

З'ясовувати ситуацію до редакції каналу виїхали співробітники міліції. За повідомленням, сьогодні до чергової частини столичної міліції надійшло повідомлення від одного із співробітників телеканалу ТВі про те, що в адміністративну будівлю каналу увірвалися близько 30 невідомих чоловіків, які закрилися зсередини і не пускають журналістів на роботу.

"За викликом одразу виїхали слідчо-оперативна група та керівництво Голосіївського райуправління столичної міліції. На місці події правоохоронці з'ясовують усі обставини конфлікту і забезпечують охорону громадського порядку", - говориться в повідомленні МВС.

Телеканал ТВі з'явився в українському ефірі 17 березня 2008 На сьогодні технічне покриття телеканалу ТВі охоплює 60,5% населення міст України 50 000 + (за даними GFK-Ukraine, міста 50 000 +) і 85% кабельних мереж України.

Канал на паритетних засадах був заснований Володимиром Гусинським і екс-менеджером ЮКОСа Костянтином Кагаловським. ЗМІ очолив Микола Княжицький. У 2009 р в результаті конфлікту між Кагаловським і Гусинським останній був змушений покинути склад засновників в українському проекті. У підсумку TVi перейшов до двох кіпрським компаніям - Seragill Holdings Ltd і Aspida Ventures Ltd.