ru ua

На станції метро "Нивки" в Києві чоловік кинувся під поїзд і загинув

Автор: RBC.UA
На станції метро "Нивки" в Києві о 15:23 пасажир кинувся під поїзд, що прибував. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі Київського метрополітену.

На станції метро "Нивки" в Києві о 15:23 пасажир кинувся під поїзд, що прибував. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі Київського метрополітену.

"Машиніст зробив спробу екстреного гальмування, проте наїзду на пасажира уникнути не вдалося", - заявили в прес-службі.

Крім того в прес-службі відзначили, що з лінії знімалася напруга і вже о 15:35 рух було повністю відновлено.

Також відзначили, що чоловік на вигляд мав вік за 60 років і, за всіма ознаками, здійснив суїцид.

Читайте також: На станції метро "Дніпро" в Києві загинув пасажир

Нагадаємо, 2 січня в столичному метрополітені на станції "Оболонь" помер пасажир. Чоловікові стало погано після сварки з дружиною, у нього пішла піна з рота, і він помер.

12 грудня 2012 р. в Київському метрополітені пасажир впав на рейки, не отримавши серйозних травм. Повідомлялося, що пасажир впав на рейки на станції "Героїв Дніпра" на Куренівсько-Червоноармійській лінії з власної необережності.

Нагадаємо, 26 листопада 2012 р. в Києві на станції метрополітену "Дніпро" в результаті падіння на рейки загинув пасажир. Повідомлялося, що через падіння пасажира на рейки станція "Дніпро" тимчасово не працювала. Рух поїздів був організований від станції "Академмістечко" до станції "Хрещатик" і від "Дарниці" до "Лісової".

Читайте також: На станції метро "Оболонь" в Києві чоловік помер після сварки з дружиною

18 жовтня 2012 р. на будівництві станції метрополітену "Іподром" в Києві за адресою пр. Глушкова, 1 в результаті нещасного випадку загинув робітник. Під час установки світильників двоє робітників впали з дерев'яного помосту головою на рейки з висоти півтора метрів. Одін з постраждалих помер в машині "швидкої допомоги", інший отримав легкі тілесні ушкодження і від госпіталізації відмовився.