ru ua

На Поштовій площі припинили будівництво через порушення в сфері охорони праці

На Поштовій площі припинили будівництво через порушення в сфері охорони праці Заборону на проведення будівельних робіт ввели після того як фахівці нагляду в будівництві провели перевірку безпеки ведення будівельно-монтажних робіт. Фото з відкритих джерел
Автор: RBC.UA
На Поштовій площі в Києві припинили будівельні роботи. Будівельні роботи заборонили проводити через грубі порушення законодавства з охорони праці.

На Поштовій площі в Києві припинили будівельні роботи. Будівельні роботи заборонили проводити через грубі порушення законодавства з охорони праці, повідомляє прес-служба ТУ Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (Держгірпромнагляд) в Києві.

Заборону на проведення будівельних робіт ввели після того як фахівці нагляду в будівництві провели перевірку безпеки ведення будівельно-монтажних робіт генеральним підрядником ТОВ "Айтіс Спецбуд".

Читайте також: Затверджено схему руху та кошторис реконструкції Поштової площі (фото)

За підсумками обстеження об'єкта виявлені численні порушення нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, огородження небезпечних зон (котлованів і меж території) виконані з сигнальної стрічки, а іноді відсутні; силовий електрокабель в деяких місцях лежить у воді і не закріплений належним чином, з порушенням вимог безпеки зберігаються балони з газом і киснем т.д.

Прораб та начальник дільниці ТОВ "Айтіс Спецбуд" притягнуті до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, що у зв'язку з реконструкцією Поштовій площі в Києві до 25 травня 2013 р. повністю перекрито рух усіх видів транспорту з Набережного шосе на Боричів тік і з Боричевого току на Набережне шосе.

Реконструкцію проводить корпорація "Альтіс-Холдинг". Компанія проведе реконструкцію за 403 млн 563,7 тис. грн.

Оновлена площа буде пішохідною, з прямим виходом на набережну Дніпра. Набережне шосе і вулиця Набережно-Хрещатицька будуть з'єднуватися транспортним тунелем. Збережеться рух по вулиці Боричів тік. Згідно з проектом, по тунелю буде організовано безперервне прямий рух.

Читайте також: Розв'язку на Поштовій площі зводитимуть з легких та міцних конструкцій

Раніше повідомлялося, що на Поділ можна буде потрапити через вулиці Спаську, Верхній Вал та Оболонську. Як і раніше буде дозволено прямий рух з вулиці Сагайдачного на Володимирський узвіз і назад. Лівий поворот з Набережного шосе на Боричів тік буде заборонений. Будуть дозволені правий поворот з Володимирського спуску на Боричів тік і далі лівий поворот на Набережно-Хрещатицьку, а також лівий поворот з Боричевого току на Володимирський узвіз.

У травні 2013 р. оновлена Поштова площа буде здана в експлуатацію. А вулиця Петра Сагайдачного в Подільському районі стане пішохідною вже в 2013 р.