На місці особняка Усами бен Ладена в Абботтабаді побудують парк розваг (фото, відео)

Вівторок 05 лютого 2013 17:56
Автор: RBC.UA
На місці особняка в пакистанському місті Абботтабаді, де був застрелений лідер "Аль-Кайєди" Усама бен Ладен, влада має намір побудувати парк розваг. Як очікується, будівництво займе п'ять років і обійдеться в 30-50 млн дол.

На місці особняка в пакистанському місті Абботтабаді, де був застрелений лідер "Аль-Кайєди" Усама бен Ладен, влада має намір побудувати парк розваг. Як очікується, будівництво займе п'ять років і обійдеться в 30-50 млн дол.

Новий проект не буде мати ніякого відношення до відомого злочинцевя. Від використання імені бен Ладена вирішено повністю відмовитися, повідомляє ВВС.

Площа парку розваг складе 50 акрів. Якщо вдасться залучити інвестиції в проект, то можливе збільшення відведеного під нього земельної ділянки до 500 акрів.

Читайте також: Усама бен Ладен "навіть не думав опиратися", - учасник операції з ліквідації засновника "Аль-Кайєди"

Абботтабад розташовується в 120 км від столиці Пакистану - Ісламабада. До ліквідації бен Ладена в травні 2011 р. населений пункт був маловідомим режимним містом.

Лідер "Аль-Кайєди" Усама бен Ладен, був убитий в Пакистані силами морської пехотиСША 2 травня 2011 р. Спецоперація викликала гнів пакистанської влади, які не були попереджені про висадку американського десанту. Після смерті бен Ладена організацію очолив Айман аль-Завахірі. До знесення будинку бен Ладена влада Пакистану приступили в февряле 2012 р. 


В городе Абботтабад сносят дом Усамы Бен Ладена

Читайте також: Влада Пакистану приступили до знесення маєтку, в якому жив і був знищений Усама бен Ладен

Терористична організація "Аль-Кайєда" придбала популярність після вибухів американських посольств в столицях Кенії і Танзанії в 1998 р. Найбільшими терористичними актами "Аль-Кайєди" стали атаки 11 вересня 2001 р, коли кілька викрадених літаків врізалися у вежі Всесвітнього торгового центру в Нью -Йорку і в будівлю Міністерства оборони США у Вашингтоні. В результаті терактів загинули близько 3 тис. осіб.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся