ru ua

На М.Ахмадінежада скоєно замах

Автор: RBC.UA
В м. Хамедан на сході Ірану напередодні публічного звернення Президента країни Махмуда Ахмадінежада невідомі кинули в напрямку трибуни саморобну гранату, яка вибухнула неподалік від президентської охорони.

В м.Хамедан на сході Ірану напередодні публічного звернення Президента країни Махмуда Ахмадінежада невідомі кинули в напрямку трибуни саморобну гранату, яка вибухнула неподалік від президентської охорони, передає РБК з посиланням на Asssociated Press.

Як повідомляється, іранський Президент не постраждав. Даних про жертви поки немає.

Відомо, що всі заходи пройшли за запланованим сценарієм. Звернення, як і було намічено, транслювалося в прямому ефірі по іранському телебаченню.

У той же час в адміністрації М. Ахмадінежада спростували інформацію про те, що на голову держави сьогодні було скоєно замах. За словами джерел в адміністрації, всі повідомлення закордонних ЗМІ про замах на М.Ахмадінежада не відповідають дійсності, оскільки ніякої атаки не було.

Нагадаємо, 12 червня 2009 р. в Ірані пройшли чергові президентські вибори, переможцем яких був визнаний М. Ахмадінежад. На виборах він набрав 62,6% голосів - практично вдвічі більше, ніж його головний суперник, екс-прем'єр Мір-Хоссейн Муссаві.