ru ua

У Москві М.Азаров провів зустріч з В.Путіним

Автор: RBC.UA
Близько 17:00 за українським часом прем'єр-міністр України Микола Азаров прибув до Москви. Про це РБК-Україна повідомив прес-секретар М.Азарова Віталій Лук'яненко.

Близько 17:00 за українським часом прем'єр-міністр України Микола Азаров прибув до Москви. Про це РБК-Україна повідомив прес-секретар М.Азарова Віталій Лук'яненко.

В.Лук'яненко також відзначив, що український прем'єр прибув в столицю Росії, щоб зустрітися з головою уряду РФ Володимиром Путіним.

Мета візиту М.Азарова до Росії - це уточнення питань, які будуть вирішуватись під час візиту Президента РФ Дмитра Медведєва до України 21 квітня, повідомив В.Лук'яненко.

Він додав, що рівень відносин та "інтенсивність діалогу з Росією дозволяє обговорювати й інші питання".

Нагадаємо, згідно з домовленостями, досягнутими під час зустрічі Президента України Віктора Януковича з Президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим у Вашингтоні, 21 квітня 2010 р. відбудеться робочий візит до України (м. Харків) глави російської держави.

Під час візиту відбудеться зустріч Президентів з керівниками прикордонних регіонів України і Росії, в ході якої глави держав планують обговорити актуальні питання подальшого розвитку українсько-російської міжрегіональної співпраці. Відбудуться також відвідини Харківського авіаційного заводу, під час яких планується обговорення конкретних питань поглиблення співпраці України і Росії у галузі літакобудування.

Особлива увага буде приділена питанням взаємодії двох країн в енергетичній галузі.

Варто відзначити, що 16 квітня ц.р. стало відомо, що Росія погодилася на умови України щодо ціни на постачання газу, і В.Путін доручив підготувати проект ухвали щодо ціни на газ для України. Раніше, в ЗМІ повідомлялося, що Україна просить у Росії знижки на 4 млрд дол. за рік і без неї не може затвердити бюджет відповідно до вимог МВФ, а замість цього Київ серед іншого готовий віддати "Газпрому" в оренду частину сховищ газу, повернути Росії Кременчуцький НПЗ і допустити її як співвласника в майбутні блоки АЕС.