М.Азаров відбув з робочим візитом до Російської Федерації

П'ятниця 30 квітня 2010 09:43
Автор: RBC.UA
Прем'єр-міністр України Микола Азаров відбув з робочим візитом до Російської Федерації (РФ), повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров відбув з робочим візитом до Російської Федерації (РФ), повідомляє прес-служба Кабміну.

М.Азаров і глава уряду Росії Володимир Путін проведуть зустріч в Сочі в рамках 6-го засідання україно-російського міжурядового комітету з економічного співробітництва. Про це РБК-Україна повідомив прес-секретар Кабінету міністрів Віталій Лук'яненко.

За словами В.Лук 'яненка, в рамках роботи комітету пройдуть засідання 13 робочих груп у різних сферах економіки, зокрема енергетики, авіа-і суднобудування, сільського господарства, транспорту. Персональний склад робочої групи від України поки що невідомий, уточнив В.Лук 'яненко. "Точно відомо, що міністр палива й енергетики буде у складі групи", - сказав він.

Нагадаємо, М.Азаров, відкриваючи засідання уряду 28 квітня, доручив профільним міністерствам і відомствам до 30 квітня, коли відбудеться засідання україно-російського міжурядового комітету, підготувати позицію України за пропозиціями Росії щодо співпраці в ядерній енергетиці. 

В той же час, джерело в уряді повідомило, що до складу робочої групи не увійшов перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, який повинен був координувати підготовку української сторони до переговорів. Прес-служба НАК "Нафтогаз" поки не підтвердила участі глави НАК у засіданні міжурядового комітету.

Зазначимо, прем'єри України та Росії зустрічалися 26 квітня. Тоді В.Путін відзначив, що на цьому тижні почнуться зустрічі на рівні міжурядової комісії.

Голова уряду РФ також виступив за посилення кооперації з Україною в авіабудуванні, а також зробив повномасштабну пропозицію з кооперації ядерних галузей. Мова йшла про створення холдингу, який включав би в себе генерацію, атомне машинобудування і паливний цикл.

Тоді ж прем'єр РФ відзначив, що збільшення постачання газу до Європи через українську газотранспортну систему залежить тільки від європейських споживачів імпортних енергоносіїв. При цьому він відзначив, що в ЄС зростає споживання газу і, «цілком ймовірно, що буде потрібно збільшення поставки».

Нагадаємо, 20 квітня ц.р. В.Путін у Ново-Огарьово зустрічався з главою уряду України М.Азаровим для остаточного узгодження питань та документів, які планувалося підписати президентами РФ і України в Харкові на наступний день. Зустріч прем'єрів проходила в закритому режимі. У ній брали участь міністри закордонних справ двох країн, керівники паливно-енергетичних структур Росії і України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся