М.Азаров: Україна в терміни виконує план підготування до Євро-2012

Україна абсолютно в терміни виконує план підготовки до Євро-2012. Про це за підсумками зустрічі зі своїм польським колегою заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Україна абсолютно в терміни виконує план підготовки до Євро-2012. Про це за підсумками зустрічі зі своїм польським колегою заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ще у вересні минулого року у Варшаві ми схвалили дорожню карту підготовки до Євро-2012, і сьогодні необхідно обговорити виконання цього плану... я із задоволенням заявляю, що підготовка України до Євро-2012 йде згідно з планом, у встановлені тимчасові рамки або навіть з випередженням", - сказав М.Азаров.

За його словами, тільки по деяких об'єктах є деяке відставання, що пов'язано багато в чому з погодними умовами: "Восени поточного року ми плануємо здати стадіони в Києві і у Львові, активізована робота по підготовці транспортних магістралей".

М.Азаров також запропонував спільно з Польщею 8 червня організувати заходи, пов'язані з "символічною датою, коли саме в цей день залишиться рік до проведення чемпіонату Євро-2012".

Прем'єр-міністр поставив завдання "посилити заходи безпеки в рамках проведення чемпіонату". Він нагадав, що нещодавно зустрічався з ізраїльським колегою, і той запропонував консультацію для України і Польщі в цьому питанні.

В свою чергу, прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що Польща залучила 74 млрд злотих (26,99 млрд дол.) інвестицій на підготовку до Євро-2012. "У сумі ми залучили 74 млрд злотих у вигляді інвестицій для підготовки до чемпіонату Євро-2012", - заявив Д.Туск.

Він зазначив, що "Польща повністю забезпечила виконання своїх обов'язків і плану з підготовки до Євро-2012, в тому числі, що стосується інфраструктури...хоча фінансова криза змусила дещо скоригувати плани".

За його словами, ці кошти були витрачені на модернізацію аеропортів, автомобільних і залізничних шляхів.

"Сьогодні немає вже ні в кого сумніву і питань, що чемпіонат відбудеться в Польщі та Україні. Сьогодні ключове питання, яким чином він буде проведений", - відзначив Д.Туск, додавши, що розраховує "на фінал команд Польщі та України на стадіоні в Києві".

Крім того, віце-прем'єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що аеропорти в Харкові, Львові та Донецьку будуть повністю готові до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 р. не пізніше грудня 2011 р.

"Україна продовжує будівництво чотирьох міжнародних аеропортів... Термінал в Харкові вже готовий... і був зданий в експлуатацію в серпні минулого року. На даний момент ми продовжуємо будівництво злітно-посадочної смуги і ми забезпечимо її здачу... У Львівському аеропорту ведуться оздоблювальні роботи терміналу... 25 грудня 2011 р. відбудеться урочисте відкриття... Що стосується Донецького аеропорту, то вже з липня будуть можливі пересування по злітно-посадковій смузі, а з грудня ми будемо готові тут приймати по терміналу", - сказав Б.Колесніков.

Він підкреслив, що "дороги між чотирма містами, де проводитиметься Євро-2012 будуть хорошої якості... а для масових туристів ми забезпечимо швидкісні поїзди південно-корейської компанії Hyundai, які з квітня 2012 р. будуть поставлені в Україну".

Нагадаємо, постановою Кабінету міністрів №382 від 11 квітня 2011 р. уряд скоротив обсяги фінансування підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу на на 37,5 млрд грн.

Постановою внесено зміни у додатки до державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 14 квітня 2010 р. № 357.
Уряд скоротив фінансування на 2011 р. на 14,35 млрд грн - до 51,8 млрд грн і збільшив фінансування на 2012 р. на 3,2 млрд грн. - до 13,3 млрд грн.

За новою постановою обсяг фінансування Євро-2012 з державного бюджету становить 55,9 млрд грн, з місцевих бюджетів - 5,3 млрд грн, з інших джерел - 49,3 млрд грн.

Як повідомлялося раніше, згідно з матеріалами дирекції з підготовки і проведення фінальної частини Євро-2012 в Польщі і Україні, загальна сума за програмою підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу складала 126,26 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся