МЮ програв "Челсі", а "Юве" оформив чемпіонство

Туринський "Ювентус" за підсумками матчу 35-го туру італійської Серії А гарантував собі чемпіонський титул. А в Англії "Манчестер Юнайтед" програв "Челсі" у центральному матчі 36-го туру чемпіонату.

Англія

"Манчестер Юнайтед" програв "Челсі" у центральному матчі 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустріч на "Олд Траффорд" завершилася з рахунком 0:1.

Переможний гол у цій грі забив на 87-й хвилині футболіст "синіх" Хуан Мата. "Челсі" провів масовану атаку, в якій взяли участь Рамірес і Оскар, останній віддав гольовий пас Маті і іспанський півзахисник ювелірним ударом поклав м'яч у дальній кут. Андерс Линдегор парирувати удар не встиг.

Буквально через хвилину сталася ще одна подія. Рафаел жорстко обійшовся з Давидом Луїзом, в результаті чого отримав червону картку і залишив "МЮ" в меншості. Слідом спалахнула бійка.

"Челсі", таким чином, набрав три очки і продовжив погоню за медалями і путівкою в Лігу чемпіонів. Тим більше, що "городяни" свої очки в даному турі втратили.

У другому матчі дня АПЛ відбулося дербі між "Ліверпулем" і "Евертоном". Зустріч завершилася без забитих голів - 0:0.

Італія

"Ювентус" за 3 тури до закінчення сезону забезпечив собі необхідний очковий доробок і перше місце в турнірній таблиці.

"Юве" для перемоги над "Палермо" вистачило одного забитого м'яча, який був проведений з пенальті. Реалізував 11-метровий чилійський півзахисник Артуро Відаль на 59-й хвилині.

А заробив стандарт Мірко Вучиніч. Футболіст увійшов в штрафну і отримав поштовх у спину від Массімо Донаті.

Зазначимо, що туринці догравали зустріч в меншості після видалення на 83-й хвилині Поля Погба.

Для "Ювентуса" отриманий титул став 29-м в історії і другим поспіль. У минулому році їм вистачило 84 очок, а зараз у них вже 83.

З інших результатів ігрового дня зазначимо досягнення Мирослава Клозе. Він став автором п'яти голів в домашньому матчі "Лаціо" проти "Болоньї", що завершився нищівною поразкою гостей (6:0).