Мотивами вбивства мера Сімеїзу Костенка могли стати його професійна діяльність і земельні питання, - МВС
Працівники правоохоронних органів причинами вбивства мера Сімеїзу Кирила Костенка вважають, в тому числі, його професійну діяльність і земельні питання. Про це повідомив начальник Головного слідчого управління МВС України Василь Фаринник, передає "5 канал".
"Однією з перших і основних версій його вбивства є професійна діяльність .... в тому числі, і земельні питання", - сказав він, зазначивши, що в ході розслідування можуть виникати інші мотиви скоєного злочину.
Як повідомлялося, сьогодні близько 09:00 в Сімеїзі був виявлений труп Костенко. Зараз ведуться слідчі заходи, зокрема, оголошений план "Перехоплення". Згідно з неофіційними даними, нападник розстріляв Костенко поряд з будівлею Сімеїзької селищної ради з автомата через лобове скло автомобіля. У мера Сімеїзу було випущено чотири кулі з автомата. Він помер на місці.
Читайте також: В Криму розстріляний з автомату мер Сімеїзу Кирило Костенко (відео)
Пізніше пожежники виявили на горі Кішка згорілу машину з розібраним автоматом Калашникова всередині.
Кирило Костенко народився в 1972 р. в Маріуполі. Середню школу закінчив у 1989 році в Сімферополі. У 2006 р. закінчив Таврійський національний університет ім. Вернадського, факультет управління та менеджменту підприємств за спеціальністю "менеджмент організацій". Протягом 15 років займався організацією і контролем діяльності компаній, практичними аспектами управління матеріальними та фінансовими ресурсами. Був депутатом Симеїзької селищної ради. Керував роботою комісії з архітектури, будівельної політики, приватизації та транспорту. Займався проектом каналізації південно-західній частині земель селищної ради від Фороса до Симєїзськую очисних споруд. Згодом став мером Сімеїзу.
Нагадаємо, 28 липня 2011 р. Сімеїзький селищний голова Кирило Костенко був затриманий разом з депутатом селищної ради Тимуром Шемшедіновим за підозрою в отриманні хабара в сумі 400 тис грн. 11 серпня 2011 р. слідче управління прокуратури Криму випустило Костенко на свободу. Судове засідання переносилося чотири рази, проте прокуратура не стала вимагати для нього обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, так як міліція несвоєчасно передала в наглядове відомство матеріали, які доводять винуватість Костенко.