ua en ru

Moody's зберіг негативний прогноз для органів місцевого самоврядування США

Автор: RBC.UA
Міжнародне рейтингове агентство Moody's зберігає негативний прогноз для органів місцевого самоврядування США, незважаючи на те, що більшість емітентів посилили бюджетне регулювання, враховуючи подвійну проблему в ослабленні економіки і зниженні підтримки з боку уряду. Про це йдеться у повідомлення Moody's.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's зберігає негативний прогноз для органів місцевого самоврядування США, незважаючи на те, що більшість емітентів посилили бюджетне регулювання, враховуючи подвійну проблему в ослабленні економіки і зниженні підтримки з боку уряду. Про це йдеться у повідомлення Moody's.

"Проблеми для держав полягають у повільному відновлення економіки і заяві про намір обох політичних партій знизити прогнозований дефіцит федерального бюджету", - заявив віце - президент - старший аналітик Moody 's Нік Семюелс. На його думку, це напевно призведе до скорочення фінансування різних типів для державних та органів місцевого самоврядування.

"Для місцевих органів влади, які значною мірою залежать від доходів податку на майно, що продовжується спаду на ринку нерухомості був особливо негативний", - зазначив віце-президент-старший кредитний співробітник Джорді Томпсон. Незважаючи на невелике економічне зростання і підвищення податку з продажів, швидке відновлення не відбувлося, і доходи для органів місцевого самоврядування знизилися, зазначає Томпсон.

Рівень безробіття, у тому числі втрату робочих місць державних і місцевих органів влади, також як і сприяли замедленію економічного зростання, і федеральні скорочення робочих місць буде мати такий же ефект, згідно з повідомленнями.

"Введення пенсійної реформи, держави та місцевих органів влади протягом останніх двох років - і підвищену продуктивність ринку пенсійних фондів - це позитивні зміни для кредитоспроможності держав і населених пунктів", зазначив Семюелс.

Відзначимо, сьогодні Президент США Барак Обама представить новий план скорочення дефіциту бюджету на 3 трлн дол.

Близько половини цієї суми повинні складати надходження від підвищення податків на багатих і великі корпорації.

Очікується, що президент-демократ поставить умову республіканцям: Обама накладе вето на будь-який законопроект, який буде обмежувати медичну допомогу для літніх людей, при цьому не підвищуючи податки на багатих американців.

Нагадаємо, на початку серпня п.р. Moody's Investors Service підтвердило рейтинг урядових облігацій США на рівні AАА, проте переглянуло прогноз по ньому на "негативний". Про це сказано в прес-релізі агентства.

13 липня 2011 р. Moody's помістило рейтинг держоблігацій США на перегляд з можливістю пониження через те, що Сполучені Штати зіткнулися із загрозою дефолту за своїми борговими зобов'язаннями. Проте напередодні пізно увечері Конгрес США прийняв законопроект про підвищення планки держборгу, а Президент країни Барак Обама підписав його. Це практично виключило ризик дефолту, після чого експерти Moody's підтвердили рейтинг держоблігацій США на рівні AАА.

У матеріалах агентства сказано, що компроміс з питання держборгу - це тільки перший крок у напрямі довгострокового впорядковування бюджету, необхідного для відповідності рейтингу ААА.

При привласненні негативного прогнозу по рейтингу аналітики Moody's взяли до уваги, що в США наступному році зберігається ризик ослаблення політики, направленої на зниження витрат.