Молодіжна збірна України програла фінал Кубка Співдружності росіянам

Молодіжна збірна України програла вирішальний матч Кубка Співдружності-2013, який завершився в Санкт-Питербурге. Суперником наших хлопців були росіяни, які виграли матч з рахунком 4:2.

Україна - Росія 2:4
: Калитвинцев, 14, Іванко, 64 - Іашвілі, 5 (у свої ворота), Панюков, 38, 76, Махмудов, 90+5 (пен)
Україна: Шевченко, Озаркив (Акубардія, 46; Гальчук, 90+4), Іашвілі, Приндета, Насонов (Мякушко, 61; Полярус, 83), Нойок, Бабенко, Тягни (Месхия, 54; Філіппов, 75), Караваєв, Калитвинцев, Яковенко (Іванко, 59)
Росія: Лобанцев, Семенов, Нікітін, Зуєв, Голубєв, Ламбарский, Обухів (Махмудов, 66), Каюмов (Амбрацумян, 80), Бочаров, Панюков, Митришев (Васильєв, 90)
Видалення: Шевченко, 90+3

Росіяни дуже швидко відкрили рахунок. Вже на 4-й хвилині український захисник Іашвілі зрізав м'яч у власні ворота. Але українці з відповіддю довго не чекали - просто феномельный удар вийшов у Влада Калитвинцева. Це треба бачити. Метрів з 35-ти, по центру воріт, киянин відправив м'яч точно в праву "дев'ятку". Але наприкінці першого тайму збірній Росії вдалося знову вийти вперед - Панюков реалізував вихід один на один.

Початок другого тайму був за українцями. Вони притиснули суперника до своїх воріт і це дало результат - Месхія хорошим пасом вивів на ударну позицію Іванко і той точно пробив у кут воріт. Здавалося, що наші хлопці після цього зможуть дотиснути суперника, але все зламав ще один гол росіян. Після флангової подачі Панюков точно пробив головою повз Шевченка. Під кінець гри, наш воротар ще і збив в штрафній суперника, за що отримав видалення і пенальті, який реалізував Махмудов.