ru ua

Світовий інтернет-трафік може зрости в 4 рази до 2014 р.

Автор: RBC.UA
Світовий інтернет-трафік зросте більш ніж в 4 рази до 2014 р., завдяки все більшій популярності інтернет-відео та соціального спілкування, прогнозує виробник мережевого устаткування Cisco Systems Inc.

Світовий інтернет-трафік зросте більш ніж в 4 рази до 2014 р., завдяки все більшій популярності інтернет-відео та соціального спілкування, прогнозує виробник мережевого устаткування Cisco Systems Inc., передає Reuters.

Cisco прогнозує, що через 4 роки загальний річний обсяг інтернет-трафіку складе 767 млрд гігабайт, і саме онлайн-відео стане основним двигуном зростання, забезпечивши 91% світового споживчого трафіку.

Інтернет-трафік зростає швидше, ніж очікувалося, говорить віце-президент компанії з маркетингу серверів Сура Шетті.

"Подивимося на останні два роки. Економіка в цілому знижувалася, але трафік прискорився, тому що набагато більше число людей дивляться відео", - зазначив він, вказавши на популярність таких сайтів як YouTube, а також мобільних мультимедійних пристроїв.

Для перегляду всієї відеоінформації, яка буде завантажена користувачами в 2014 р., потрібно близько 72 млн років, ілюструє обсяг очікуваного трафіку Cisco.

Як повідомлялося, в середині травня кількість переглядів відеоматеріалів на сайті YouTube склало 2 млрд у день, що майже вдвічі перевищує щоденну аудиторію трьох найпопулярніших американських телеканалів, разом узятих. З жовтня 2009 р. кількість переглядів на інтернет-ресурс зросло на 100%.