ua en ru

Міноборони відновило осінній призов до армії

12:51 18.11.2009 Ср
2 мин
Міністерство оборони України після тритижневого карантину відновило призовну кампанію "Осінь-2009". З сьогоднішнього дня почалося відправлення молодого поповнення зі збірних пунктів обласних військових комісаріатів до лав збройних сил та інших військових формувань України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Міністерство оборони України після тритижневого карантину відновило призовну кампанію "Осінь-2009". З сьогоднішнього дня почалося відправлення молодого поповнення зі збірних пунктів обласних військових комісаріатів до лав збройних сил та інших військових формувань України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У зв'язку із введенням карантину військові комісаріати разом з місцевими органами влади та підрозділами військових з'єднань ЗС України були змушені перепланувати терміни відправки призовників до армії.

"Незважаючи на майже тритижневу паузу, ми в плановому режимі проведемо відправлення юнаків у війська і завершимо осінню призовну кампанію до кінця листопада, як це і було передбачено", - повідомив начальник відділення комплектування та призову Головного управління особового складу Генерального штабу ЗС України полковник Геннадій Златніков.

Як повідомив Г.Златніков, процес звільнення військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені терміни служби, вже завершено.

За даними головного управління особового складу Генерального штабу ЗСУ, до введення карантинних заходів до лав збройних сил та інших військових формувань вже було відправлено майже 56% призовників.

Нагадаємо, у зв'язку зі складною епідемічною ситуацією в державі, рішенням тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони В.Іващенка, з 31 жовтня було припинено відправлення призовників зі збірних пунктів обласних військових комісаріатів до лав збройних сил та інших військових формувань України. Раніше т.в.о. міністра оборони України В. Іващенко прийняв рішення про припинення відправки молодого поповнення зі збірних пунктів до 12 листопада. А командуючим видами Збройних Сил України, командирам і начальникам різних рівнів було наказано завершити звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни служби, до 6 листопада 2009 р.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: