О.Попов призначений першим заступником голови КМДА

Міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов призначений першим заступником голови Київської міської державної адміністрації (КМДА). Про це на колегії в КМДА заявив віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

Міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов призначений першим заступником голови Київської міської державної адміністрації (КМДА). Про це на колегії в КМДА заявив віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв, передає кореспондент РБК-Україна.

У свою чергу, Анатолій Голубченко переведений на посаду заступника голови КМДА з посади першого заступника.

О.Попов заявив, що замість нього на посаду міністра з питань житлово-комунального господарства буде призначений його перший заступник Юрій Хіврич. За словами О.Попова, призначення відбудеться найближчим часом, після чого кандидатура Ю.Хіврича буде обговорена в профільному комітеті і передана до Верховної Ради для ухвалення рішення.

Також О.Попов повідомив, що його призначення на посаду першого заступника голови КМДА - це ініціатива мера Києва Леоніда Черновецького.

У свою чергу, Л Черновецький заявив, що в призначенні О.Попова "немає нічого закулісного і такого, що вимагає якоїсь додаткової інформації". Також Л.Черновецький додав, що призначення продиктовано необхідністю змін в Києві і, що це призначення посилить зв'язок між Кабміном, Адміністрацією Президента і КМДА. Л.Черновецький також повідомив, що сьогодні Президент України особисто представив йому О.Попова як першого заступника голови КМДА.

Варто відзначити, А.Голубченко обіймав посаду першого заступника голови КМДА з 18 серпня 2006 р.

Нагадаємо, 21 березня 2007 року Верховна Рада України (ВРУ) розділила колись єдине Міністерства будівництва, архітектури і ЖКГ на два окремих відомства: Міністерство регіонального розвитку і будівництва та Міністерство житлово-комунального господарства. За поданням прем'єра Віктора Януковича О.Попов був призначений на створену "з нуля" посаду міністра ЖКГ.

Відзначимо, 25 березня 2010 р. фракція Партії регіонів у Київраді заявила про можливість зміни заступників голови КМДА через 3 місяці, якщо вони "не впораються із поставленим завданням" по наведенню порядку в місті.

"Леоніду Черновецькому була дана ще одна можливість довести, що він здатен керувати містом... Це рішення було прийнято з подачі Президента. Якщо його заступники (заступники голови КМДА) протягом 3 місяців не впораються із поставленим завданням по наведенню порядку в місті, то будуть серйозні ротації", - наголосив О.Омельяненко.

Він додав, що на посаді заступників голови КМДА залишилося ті, які справлялися із своїми обов'язками.

Нагадаємо, 24 березня Л.Черновецький ухвалив рішення про скорочення кількості перших заступників голови КМДА з чотирьох до одного, заступників - з 14 до 7. Заступниками голови КМДА є Денис Басс, Броніслав Стичинський, Віктор Сивец, Алла Шлапак.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся