ua ru

Міністерство економіки України прогнозує зростання ВВП в 2010 р. на рівні 3-3,7%

Автор: RBC.UA
Міністерство економіки України прогнозує зростання ВВП в 2010 р. на рівні 3-3,7%.

Міністерство економіки України прогнозує зростання ВВП в 2010 р. на рівні 3-3,7%. Про це повідомив сьогодні журналістам у Кабінеті міністрів України міністр економіки Богдан Данилишин, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я думаю, за підсумками 2010 р. ми можемо вийти на загальний показник зростання ВВП на рівні 3-3,7%", - відзначив він. Міністр підкреслив, що пік кризи вже подолано, але для стабілізації ситуації в економіці повинна бути скоординована робота уряду, Національного банку і органів місцевої влади.

У той же час, в.о. міністра фінансів Ігор Уманський повідомив, що Кабінет міністрів України не розглядав і не затверджував макроекономічні показники на 2010 р.

Відзначимо, аналітична група Fitch з суверенних рейтингів прогнозує, що в 2010 р. в регіоні Європа, Близький Схід та Африка більшість країн з економікою, яка розвивається досягнуть зростання ВВП, у тому числі, на 3% в Україні, на 4,5% в Росії, на 3% в Казахстані і 4% у Туреччині.

За прогнозами експерта німецької групи радників при Кабінеті міністрів України Ріккардо Джуччі, зростання ВВП в Україні в 2010 р. досягне 3,5%.

Як вже раніше повідомлялося, за оцінками Міністерства економіки України, зробленими на основі квартальних даних Держкомстату, в 2009 р. падіння ВВП становить близько 15%.