Михайло Фоменко: Ми будемо грати в агресивний, атакуючий, спрямований виключно на перемогу футбол

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко дав своє перше інтерв'ю на новій посаді, у якому розповів про плани на майбутне, кадрову політику і майбутніх помічників у тренерському штабі.

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко дав своє перше інтерв'ю на новій посаді, у якому розповів про плани на майбутне, кадрову політику і майбутніх помічників у тренерському штабі:

"Гра з Норвегією відбудеться 6 лютого. Відповідно до регламенту ФІФА, команда повинна зібратися за два дні до гри. До цього я планую самостійно відвідати навчально-тренувальні збори клубів,в яких я бачу кандидатів у національну збірну країни. Доведеться багато поїздити.

Зараз я аналізую і збираю інформацію відносно кандидатів. Як я вже казав, планую відвідати збори клубів. Поспілкуватися з тренерами, президентами, оцінити готовність гравців і тільки після цього зробити необхідні висновки. Але я не сумніваюсь, що новачки у збірній обов'язково будуть. Хочу, щоб ми разом створили у збірній відповідальну атмосферу і зарядженість колективу на перемогу в кожному матчі.

Читайте також: Призначення головного тренера збірної: детективна історія одноголосного вибору

По іграм, які провела національна команда, мені здалося, що психологічний стан команди не найкращий. Причини цього мені поки що невідомі. Треба розібратися, поспілкувавшись з футболістами.

З деякими помічниками у штабі я вже визначився, а з деякими ще не до кінця. Зараз я думаю над цим питанням.

Я повторюю, щоб детально розібратися у ситуації в збірній, мені необхідно зустрітися та поспілкуватися з кожним з футболістів. Після того, як перегляну як вони поводять себе на полі та за його межами, зроблю необхідні висновки і призначу капітана. Але я обов'язково врахую думку колективу.

Я знаю, що ви хочете почути від мене...Скажу так, ситуація з виходом у фінальну частину чемпіонату світу дуже складна і я розумію, яка на мені лежить відповідальність. Водночас наше турнірне положення не безнадійне. В жодному разі я не відмовляюся від виконання поставленої мети. Я докладу максимальних зусиль для того, щоб національна збірна гідно пройшла відбірний етап і потрапила до фінальної частини чемпіонату світу 2014 року. У всякому разі ми будемо грати в агресивний, атакувальний, спрямований виключно на перемогу футбол".

Використані матеріали ФФУ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: ФІФА
On Top