Microsoft: Windows 8 буде мати чотири версії

Microsoft анонсував чотири версії нової операційної системи (ОС) Windows 8. Про це повідомляється в блозі корпорації. Так, для комп'ютерів на базі архітектури x86 користувачам, що не беруть участі у корпоративній програмі ліцензування Software Assurance, будуть запропоновані дві версії ОС - Windows 8 і Windows 8 Pro.

Microsoft анонсував чотири версії нової операційної системи (ОС) Windows 8. Про це повідомляється в блозі корпорації. Так, для комп'ютерів на базі архітектури x86 користувачам, що не беруть участі у корпоративній програмі ліцензування Software Assurance, будуть запропоновані дві версії ОС - Windows 8 і Windows 8 Pro.

Стандартна версія Windows 8 буде мати всі функції, заявлені Microsoft в якості особливостей ОС Windows 8. Зокрема, підтримку магазину додатків Windows Store, оновлені провідник і диспетчер задач, поліпшену підтримку роботи з кількома моніторами і можливість швидко перемикати мови.

Версія Windows 8 Pro на додаток до базових функцій стандартної Windows 8 буде містити ряд можливостей, орієнтованих на просунутих користувачів і бізнес. Також вона буде оснащена можливостями шифрування даних, включення комп'ютера в домен і технологією віртуалізації.

Для корпоративних замовників, які беруть участь у програмі Software Assurance, Microsoft планує випустити версію Windows 8 Enterprise, в яку на додаток до можливостей Windows 8 Pro буде включений ряд можливостей, необхідних для IT-підприємств.
Окрема версія для пристроїв на основі архітектури ARM, на противагу версіями для платформи x86, не містить у своїй назві вісімки, фігуруючи в повідомленні компанії під ім'ям Windows RT. Windows RT на основі архітектури ARM, на відміну від версій на базі архітектури x86, продаватиметься тільки разом з комп'ютерами та планшетами. Вона, зокрема, дасть можливість використовувати нову версію Microsoft Word, Excel, PowerPoint і OneNote, спеціально оптимізовані під сенсорне керування пристроями.

У найближчі кілька місяців Microsoft планує представити більш повну інформацію про ОС Windows 8, включаючи деталі щодо її вартості. Нагадаємо, що для публічного тестування Windows 8 була представлена ​​в лютому 2012 р.

Нагадаємо, що стимулюючи перехід користувачів на Windows 7, Microsoft завершила надавати основну підтримку користувачам Windows Vista і пакету додатків Office 2007. Крім того, через два роки Microsoft має намір повністю припинити підтримку Windows XP і програмного забезпечення Office 2003.

Корпорація Microsoft заснована в 1975 р. і спеціалізується на виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Продукти Microsoft (найбільш відомий з яких - операційна система Windows) продаються більш ніж в 80 країнах світу, перекладені більш ніж на 45 мов (у тому числі на українську) і сумісні з більшістю платформ персональних комп'ютерів. Компанії належить інтернет-пошукач MSN, поштова служба Hotmail, інтернет-пошуковик Bing, а з жовтня 2011 р. - також сервіс інтернет-телефонії Skype, придбаний у групи приватних інвесторів за 8,5 млрд дол. Засновником Microsoft є один з найбагатших людей на планеті Білл Гейтс. Він же є найбільшим акціонером компанії (володіє 8,7% акцій). Виконавчий директор Microsoft Стів Баллмер володіє 4,4% акцій компанії.

Чистий прибуток Microsoft Corp. в I півріччі 2011-2012 фінансового року (липень-грудень 2011 р.) виріс на 2,6% - до 12,36 млрд дол, проти 12,04 млрд дол, отриманих за аналогічний період попереднього року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся