Microsoft виділить до 3 млрд дол. на викуп акцій Dell

Середа 23 січня 2013 12:51
Автор: RBC.UA
Американський виробник програмного забезпечення Microsoft, за неофіційними даними, може витратити від 1 до 3 млрд дол. для участі у викупі виробника комп'ютерів Dell, передає Associated Press, посилаючись на близьке до переговорів джерело.

Американський виробник програмного забезпечення Microsoft, за неофіційними даними, може витратити від 1 до 3 млрд дол. для участі у викупі виробника комп'ютерів Dell, передає Associated Press, посилаючись на близьке до переговорів джерело.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що Dell веде переговори зі своїми акціонерами TPG Capital і Silver Lake. Поки Dell є публічною компанією, котирування якої входять у розрахункову базу індексу Nasdaq. За минулий рік капіталізація Dell знизилася на третину через зниження попиту на комп'ютери. У разі успішного викупу Dell зможе повернутися до статусу приватної компанії, провівши делістинг з Nasdaq (зараз на біржі торгується приблизно 70% акцій компанії).

Зазначимо, влітку стало відомо про те, що Dell розраховує протягом трьох років скоротити свої витрати на суму не менше 2 млрд дол. При цьому близько 800 млн дол. планується заощадити в ході оптимізації витрат торгових підрозділів компанії, ще 600 млн дол. - за рахунок оптимізації витрат в мережі постачальників.

Читайте також: Google активно відвойовує в Microsoft ринок програмного забезпечення для бізнесу

Нагадаємо, що чистий прибуток Dell за II квартал 2012-2013 фінансового року, що завершився 3 серпня, скоротився на 18% - до 732 млн дол. За аналогічний період попереднього фінансового року чистий прибуток досяг 890 млн дол. Виручка Dell за звітний період впала на 8% порівняно з аналогічним періодом річної давності - до 14,48 млрд дол.

Dell - американська корпорація, одна з найбільших компаній в області виробництва комп'ютерів. Вона розробляє, виробляє, продає і обслуговує широкий набір моделей персональних комп'ютерів, ноутбуків і серверів, пристроїв зберігання даних, мережевого обладнання та іншого апаратного забезпечення. Штаб-квартира організації знаходиться в м.Раунд-Рок (штат Техас).

Читайте також: Windows 8 не зміг зупинити падіння популярності ПК перед планшетниками

Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Компанія пропонує програмні продукти для ділового та особистого застосування. Одним з найвідоміших продуктів компанії є операційна система Windows, а також набір додатків Microsoft Office. Компанії належить інтернет-пошуковик Bing, а з жовтня 2011 р. - також сервіс інтернет-телефонії Skype, придбаний у групи приватних інвесторів за 8,5 млрд дол. Засновником Microsoft є один з найбагатших людей на планеті Білл Гейтс.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся