Міжнародний аеропорт Бірмінгема можуть назвати на честь Оззі Осборна

Глава звукозаписуючого лейблу Big Bear Music Джим Сімпсон запропонував назвати аеропорт Бірмінгема на честь Оззі Осборна.

Глава звукозаписуючого лейблу Big Bear Music Джим Сімпсон запропонував назвати аеропорт Бірмінгема на честь Оззі Осборна, повідомляє The Birmingham Mail.

Оззі Осборн отримав широку популярність як вокаліст Black Sabbath. Ця група була сформована в Бірмінгемі в кінці 1960-х. Джим Сімпсон звернув увагу на групу, коли та ще називалася Earth. Сімпсон запропонував групі виступати в його пабі і таким чином став менеджером майбутніх Black Sabbath.

Тепер Сімсон заявляє, що "Оззі Осборн не завжди був зразком чесноти", однак був і залишається справжнім бірмінгемців. Саме тому на думку Сімпсона "Міжнародний аеропорт імені Оззі Осборна" буде цілком доречним.

Читайте также: The Rolling Stones на честь свого 50-річчя випустили альбом Grrr! (відео)

Оззі Осборн входив до складу Black Sabbath з 1969 по 1979 рік. За цей час група записала вісім студійних альбомів.

Останній з них, Never Say Die!, надійшов у продаж у вересні 1976-го. Після відходу Осборна група продовжувала виступати і записуватися з іншими вокалістами. Осборн повернувся в групу в 1997 році, але після цього нових альбомів Black Sabbath не записували. Зараз до складу колективу не входить його оригінальний ударник Білл Уорд. Передбачається, що Black Sabbath можуть випустити нову студійну платівку в 2013 році.

Оззі Осборн з сольною кар'єрою не покінчив. На грудень 2010 року в світі було продано більше 100 млн його платівок. Альбоми Blizzard of Ozz і No More Tears отримали статус квадро-платинових.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top