Металіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

Металіст - Ньюкасл. Харківський "Металіст" з усіх українських команд мав найбільше шансів на прохід у наступний етап.  Дивитися матч "Металіст" - "Ньюкасл" можна було на каналі "Футбол", а РБК-Україна представляє вашій увазі стенограму онлайн-трансляції матчу Ліги Европи.

Металіст - Ньюкасл. Харківський "Металіст" з усіх українських команд мав найбільше шансів на прохід у наступний етап. Дивитися матч "Металіст" - "Ньюкасл" можна було на каналі "Футбол", а РБК-Україна представляє вашій увазі стенограму онлайн-трансляції матчу Ліги Европи.

21 лютого, 20:00
Харків, "Металіст"
Металіст - Ньюкасл, 0:1 (перший матч 0:0)

Звучить фінальний свисток. "Металіст" вилетів з Ліги Європи 2012/13. Цей євросезон харків'яни провели гідно. Спасибі, що були з нами!

90+4 хв. Черговий навіс на Крістальдо з правого флангу завершився нічим - британські захисники без проблем вибили м'яч в поле.

Металіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи90 хв. Крул отримав гірчичник за затягування часу, моментально зцілившись від страшної болі після удару Крістальдо.

Металіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи89 хв. Крістальдо грубо вдарив Крула по нозі і отримав жовту картку.

Металіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги ЄвропиМеталіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи87 хв. Заміна у "Ньюкасла": замість Кабая вийшов Бігірімана. Фініньо отримав жовту картку за те, що дуже нав'язливо допомагав Кабаю покинути поле.

85 хв. Після подачі кутового з правого флангу Вілліан дотиком ноги переправив м'яч в ближній від Крула кут, проте і на цей раз воротар англійців зумів відбити небезпеку.

79 хв. Крістальдо двічі міг забити: спершу форвард не зміг переграти Крула вийшовши один на один, а потім той же Крул відбив рикошет від аргентинця, який змінив траєкторію польоту м'яча після удару Шавьера. Крул показує відмінний рівень воротарської майстерності.

Металіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи76 хв. Заміни у "Ньюкалса": Гутьєррес замість Сіссе, Перч замість Аніта.

Металіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи74 хв. Сіссе отримав жовту картку за поштовх Крістальдо після свистка. Ледь до розборок не дійшли футболісти.

71 хв. Вілліан вийшов один на один з Крулом і намагався перекинути воротаря "Ньюкасла", але Крул у цій ситуації зіграв чудово, відбивши м'яч рукою.

Металіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи68 хв. Подвійна заміна у "Металіста": Вілліан і Жажа замість Торреса і Марлоса.

66 хв. Вільягра класною діагоналлю знайшов Сосу в штрафній "Ньюкасла", але удар у аргентинця не вийшов - м'яч полетів сильно вище воріт.

Металіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи63 хв. Помилка Гуйє, який обрізав Горяїнова, віддавши тому м'яч в протихід під пресингом, примусила голкіпера порушити правила на Сісоко у власній штрафній, тим самим заробивши пенальті. Амеобі, підійшовши до м'яча, спокійно відправив м'яч в лівий від воротаря "Металіста" кут - 0:1.

57 хв. Марво, обігравшись з Амеобі в стінку, увійшов у штрафну і пробив в ближній від Горяїнова кут, але м'яч зрізався з ноги гравця "Ньюкасла" і пролетів у декількох метрах від лівої штранги воріт українського клубу.

54 хв. Шав'єр пробивав штрафний удар з 30 метрів - м'яч після удару бразильця полетів на трибуни.

52 хв. Кабай подав штрафний з правого флангу - подача вийшла вкрай невдалою, м'яч не перелетів навіть найближчого до Кабая захисника харків'ян.

48 хв. Марлос обіграв Айдара на правому фланзі атаки "Металіста", проте навіс у гравця харків'ян вийшов прямо в руки Крулу.

46 хв. Почався другий тайм. "Металіст" ввів м'яч в гру.

Лунає свисток на перерву. До зустрічі через 15 хвилин!

Металіст - Ньюкасл: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи45 хв. Айдара отримав жовту картку за фол на Вильягрі на правому куті штрафної "Ньюкасла". Стандарт узявся виконувати Соса, проте захисники англійців зуміли відбити небезпеку. Через хвилину практично з тієї ж позиції штрафний подавав Шав'єр - все той же навіс, так само просто для англійців.

43 хв. Горяйнов врятував "Металіст" після удару Сісоко, який увірвався в штрафний майданчик з правого флангу - Олександр зумів відбити м'яч у бік.

40 хв. Едмар збив Амеобі, перешкодивши "Ньюкаслу" вийти в контратаку, проте арбітр пожалів українця, не ставши показувати жовту картку. До цього непоганий кутовий подавав Соса, проте удару головою у виконанні Кристальдо не вистачило точності.

34 хв. Соса навішував зі стандарту в штрафну англійців, але англійці на те й англійці, щоб впевнено грати на другому поверсі -"Ньюкасл" вийшов у свою атаку.

32 хв. Вильягра класно справа прострілив на Крістальдо, але на шляху м'яча опинився Колоччіні і виніс м'яч в аут. "Металіст" починає прокидатися.

28 хв. Навісна передача в штрафну від Едмара на "височенного" Крістальдо не принесла ніяких дивідендів харківській команді. Через хвилину трапився ще один навіс з правого флангу - на цей раз Кристальдо дуже небезпечно пробив головою, але м'яч пролетів в парі сантиметрів від лівої стійки воріт Крула. Перший небезпечний момент у "Металіста".

23 хв. Вильягра подав штрафний на половині поля англійців - ідеально точно в руки Крулу, воротареві навіть бігти до м'яча не довелося.

18 хв. Кутовий подали гравці "Ньюкасла" з правого флангу - дуже неточно. У "Металіста" вже кілька разів поспіль не вийшло вийти в позиційну атаку від своїх воріт, харків'яни дивують.

15 хв. Сісоко в кращих традиціях флангових форвардів обігравши захисника змістився з правого флангу в центр і пробив по воротах харків'ян - удар у гравця "Ньюкасла" вийшов дуже слабким, Горяйнов без проблем взяв м'яч у руки.

11 хв. Ще один стандарт у виконанні Кабая не став несподіванкою для "Металіста" - Горяїнов на виході взяв м'яч у руки. Через хвилину штрафний в безпосередній близькості від воріт "Ньюкасла" виконав Шав'єр - сильно вище воріт.

5 хв. Штрафний удар у виконанні Кабая мало не призвів до небезпеки біля воріт Горяїнова, але з його навісом впоралися захисники "Металіста".

3 хв. Амеобі на підступах до штрафної обіграв Вильягру і віддав непогану прострільну передачу. Першим на м'ячі виявився Папа, який спокійно виніс круглого в аут.

1 хв. Добрий вечір, шановні читачі! Тільки що на ОСК "Металіст" пролунав стартовий свисток сьогоднішнього матчу. Як і завжди, стадіон у Харкові повний і готовий гнати своїх улюбленців вперед. Ми бажаємо "Металісту", як і всім українським клубам, які сьогодні грають в ЛЄ, успішної гри і позитивного результату!

Стали відомі стартові склади:
Металіст: Горяїнов, Вильягра, Торсільери, Папа Гуйє, Фініньо, Торрес, Едмар, Шав'єр, Марлос, Соса, Крістальдо
Запасні: Дишленкович, Березовчук, Шелаєв, Бланко, Краснопьоров, Жажа, Вілліан Гомес
Ньюкасл: Крул, Сімпсон, Янга-Мбіва, Колоччіні, Айдара, Аніта, Кабай, Сіссоко, Марво, Сіссе, Амеобі
Запасні: Елліот, Перч, Тейлор, Гослінг, Гутьєррес, Бігірімана, Обертан