Харківський "Металіст" зробив величезний крок до завоювання "срібла". Очний поєдинок з київським "Динамо" підопічні Маркевича виграли з рахунком 2:0.

4 травня, 19:30
Харків, "Металіст"
Металіст - Динамо 2:0
Гол:
Девич, 35, Щав`єр, 60
Металіст: Дишленкович, Вільягра, Гуйє, Березовчук, Азаведо, Едмар, Краснопьоров, Шав'єр, Соса, Марлос, Девіч
Динамо: Коваль, Хачеріді, Тайво, Виду, Гусєв, Гармаш, Дуду, Аруна, Велозу, Ярмоленко, Идейе

Звучить фінальний свисток. "Металіст" виграє дуже важливий матч.

90+2 хв. Кияни за інерцією атакують, але "Металіст" з легкістю справляється з нападом киян.

89 хв. Не вірять вже гравці "Динамо" в те, що зможуть щось зробити в цьому матчі. Дограють вони цей поєдинок. А "Металіст" на куражі атакує.

85 хв. Знову забиває "Динамо", і знову з офсайду. Марко Рубен відзначився після виходу на поле.

Металіст - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу чемпіонату України83 хв. А у "Металіста" Бланко вийшов замість Девіча.

Металіст - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу чемпіонату України82 хв. Марко Рубен змінив на поле Гармаша.

Металіст - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу чемпіонату України79 хв. Пішли жовті в матчі. Тепер відзначився Велозу.

Металіст - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу чемпіонату України76 хв. Перше попередження в матчі отримав Краснопьоров за фол проти Велозу.

Металіст - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу чемпіонату України72 хв. Лукмана Аруну змінює Роман Безус.

71 хв. Забиває гол Гусєв, але робить це капітан "Динамо" з офсайду.

68 хв. Простріл Ярмоленка з лівого флангу ледь не завершився автоголом Гуйє. Але Горяїнов встиг врятувати свою команду.

64 хв. Гусєв спробував пробити з лінії штрафного. М'яч долетів до воріт і опинився в руках у Горяїнова.

Металіст - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу чемпіонату України60 хв. Другий гол влітає у ворота "Динамо"! Шав'єр головою переправив м'яч після подачі Соси зі штрафного з лівого флангу. Фактично, копія першого голу у виконанні "Металіста".

57 хв. Дуже багато жорсткої боротьби в соперничествах між гравцями. То Вільягра в'їде в ногу Гармаша, то Махмеди грубо зіб'є Пшеничних. Але суддя поки що попередження не виписує нікому.

53 хв. Притиснуло "Динамо" суперника до своїх воріт. Багато проблем створюють вони обороні харків'ян. Подачі, простріли постійно змушують захист "Металіста" бути в тонусі.

49 хв. Ще один момент у "Динамо"! Махмеди навісив з лівого флангу і Идейе головою пробив повз ворота з кількох метрів.

47 хв. А ось і перший момент біля воріт "Металу". Идейе в дотик зумів вивести Ярмоленко на ударну позицію і той, у боротьбі з Пшеничних, зумів пробити. Але повз ворота.

Металіст - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу чемпіонату України46 хв. З замін розпочалася друга половина гри. У "Металіста", мабуть, травмованого Дишленковича змінив Горяїнов. А у "Динамо" замість Дуду вийшов Махмеди.

Другий тайм почався.

Перерва в цій напруженій грі.

45+1 хв. Зовсім розвалилася гра "Динамо" під кінець тайму. "Металіст" перехоплює неточні паси киян вже на їх половині поля.

42 хв. Кияни намагаються відповісти господарям своєю активністю. Але оборона харків'ян грає просто зразково. Нічого не дозволяють вони атаці "Динамо".

Металіст - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу чемпіонату України38 хв. Азаведо не зможе продовжити гру. Вийшов Пшеничних.

Металіст - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції центрального матчу чемпіонату України35 хв. "Метал" виходить вперед! Соса подав штрафний з правого флангу на дальню штангу і Марко Девіч головою завдав слабкий, але дуже точний м'яч під саму штангу. Коваль не встиг відбити.

31 хв. Дуду і Азаведо попинали один одного по ногам на правому фланзі атаки "Динамо". Здається, це одна з найбільш цікавих дуелей матчу.

29 хв. Після бурі біля воріт киян гра трохи заспокоїлася. Харків'яни намагаються з допомогою дрібного пасу проходити оборону суперника, а "Динамо" сподівається на дальні паси на Идейе.

25 хв. Швидка контратака "Металіста" три в чотири завершилася гарним пасом п'ятою від Марлоса на Девіча, який опинився один навпроти Коваля в кількох метрів. Але молодий воротар "Динамо" зумів зреагувати на удар з близької відстані від Марко.

22 хв. Виконував Шав'єр штрафний удар з досить близької відстані, але м'яч влучив у Аруну, який залишився лежати на газоні.

18 хв. На зустрічних курсах йде гра. М'яч дуже швидко перетинає центр поля. Але моментів біля воріт обох команд дуже мало.

14 хв. Соса отримав м'яч на лівому фланзі, змістився в центр і пробив по воротах Коваля, але поперечина врятувала "Динамо" від пропущеного гола.

11 хв. Дамагой Вида зі своєї половини поля віддав класний пас на хід Ярмоленку, якому залишалося лише переграти голкіпера. Але суддя на лінії зафіксував офсайд.

7 хв. Кияни зуміли з часом забрати м'яч і тепер настала їхня черга насідати на ворота "Металу".

3 хв. "Метал" на правах господарів забрав м'яч в ноги своїх гравців і тисне на захист "Динамо". Той справляється.

Команди на полі. Зустрічає їх стадіон красивим жовто-синім забарвленням. Харків готовий до першого тайму цього важливого поєдинку.

Добрий вечір, дорогі друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу за друге місце українського чемпіонату "Металіст" - "Динамо".