Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Досить якісну і "класову" перемогу над "Байєром" "Металісту принесли точні удари Кристальдо на початку другого тайму і шикарний гол Шавьера в кінці поєдинку. "Металіст" - на першому місці завершить груповий турнір Ліги Європи.

22 листопада, 20:05
Харків, "Металіст"
Металіст - Байєр, 2:0
Гол:
Кристальдо, 46, Шавьер, 85
Металіст: Горяїнов, Вильягра, Торсильери, Фініньо, Гуйє, Едмар, Шав'єр, Торрес, Тайсон, Вілліан, Кристальдо
Байєр: Лено, Вольшайд, Фрідріх, Хегелер, Карлиньос, Рейнартс, Аугусто, Пуш, Кор, Фернандес, Штефен

Трансляція на ТК "Футбол"

Все! "Метал" виграв. "Метал" буде на першому місці.

90+1 хв. "Байєр" розуміє, що вже програв. Не особливо грають німці після другого гола.

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи88 хв. Шарпар дебютує в Лізі Європи. Відправив на відпочинок Мирон Маркевич Тайсона.

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи85 хв. Ось це Шав'єр! Неймовірно красиво він обіграв захисника з передачі Тайсона, і спокійно увійшовши в штрафну, забив в лівий нижній кут. Краса!

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи82 хв. Кристалдо відправився відпочивати. Бланко вийшов на поле.

82 хв. Цікавий момент біля воріт "Металу". Айдин зважився на удар з-за штрафної, але потрапив в Карлиньоса, який теж вирішив пробити, але також влучив у свого одноклубника.

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи78 хв. Кісслінг вийшов у "Байєра". Пішов Фернандес.

76 хв. Гарна контратака пройшла у "Металіста". Марлос забрав м'яч у центрі поля і пішов разом з Тайсоном на двох захисників. Отримавши м'яч від Марлоса, Тайсон віддав на протилежний фланг на Кристалдо, але трохи не точним виявився пас.

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи74 хв. Фрідріх руками поклав на газон Тайсона. Вольшайд вирішив його захистити перед суддею. Обом - "гірчичники".

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи71 хв. Марлос змінив Вілліана у "Металіста".

69 хв. Кристалдо вискочив один на один, втік від Волшайда, але захисник встиг в підкаті вибити м'яч до удару.

68 хв. Знову прижався "Металіст". Німці володіють просто тотальною перевагою. Але до ударів або моментів діло не доходить.

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи65 хв. Мефферт виходить у "Байєра". Змінив він Райнартца.

62 хв. Відсунув гру від своїх воріт "Металіст". Більшість часу м'яч проводить в центрі поля в ногах гравців "Байєра".

59 хв. Аугусто зважився на удар по центру воріт на лінії штрафної. Добре пробив Ренато, але прямо в руки Гояринова.

56 хв. Намагаються притиснути до своїх воріт харків'ян "Байєр". Стараються, але не виходить. Легко виходять з оборони гравці "Металу".

53 хв. Хороша атака правим флангом пройшла у німців. Завершилася вона прострілом в центр штрафної на Фернандеса, який пробив "по горобцям".

50 хв. Забивши гол, "Металіст" заспокоївся. Але відчувається більше впевненості в грі харків'ян.

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи46 хв. А ще з гола у ворота Лено! КРИСТАЛЬДО!!! Класно вийшов Джонатан на ударну позицію і з льоту пробив в ближній кут. Передачу виконав, також в дотик, з центру поля Фініньо.

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи46 хв. Починається матч із заміни. Виходить Айдин у "Байєра". Він замінив Штефена.

Ось ми знову на стадіоні "Металіст". Чекаємо продовження гри.

Свисток на перерву, друзі. Ось така нерівна гра - то сплять, то вибухають команди. Не дають заснути.

43 хв. Відразу два супермоменти біля воріт "Байєра". Перший - Вильягра пройшов по правому флангу, увійшов до штрафної і прострілив у центр штрафної на Виллиана. Той пробив, але влучив у захисника. Втотой - Фініньо з лівого флангу виконав верхову подачу в центр штрафної, звідки Шав'єр у падінні пробив головою, але Лено здійснив фантастичний сейв і перевів м'яч на кутовий.

39 хв. Якщо вірити міміці лиця Мирона Маркевича, то футболістів "Металіста" в перерві чекає дуже непроста розмова.

36 хв. Горяїнов з поперечиною врятували "Металіст". Аугусто відібрав м'яч у центрі поля у Шавьера, віддав під удар Карлиньосу. Гравець класно пробив, але Горяїнов відбив м'яч в поперечину, від якої він полетів назад у поле.

Металіст - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи32 хв. Аугусто прокинув м'яч між ніг Едмара, за що отримав плечем від бразильця з українським паспортом. Жовта харків'янину.

30 хв. А ось це вже момент! Вильягра подав штрафний з правого флангу, захисники винесли м'яч, але прямо на ногу Вілліану, який стояв на лінії штрафної. Бразилець пробив, але м'яч пройшов вище воріт.

29 хв. Активніше заграв "Металіст". Включив швидкості. І захист німців відразу перестав виглядати непрохідним і суворим.

26 хв. Вілліан згадав, що 10 хвилин назад з цієї ж точки бив Вильягра. Мабуть, бразилець вирішив, що йому більше пощастить і пробив з правого краю штрафного. Результат - такий же, як у Крістіана, мимо воріт.

24 хв. Кристальдо на лівому фланзі станцював нижній брейк з м'ячем. Але навіть такі креативні способи не допомогли харків'янам нормально заграти. Складно їм діяти проти німців. Не тримається м'яч у ногах у підопічних Маркевича.

21 хв. Аугусто несподівано пробив з точки, звідки зазвичай роблять передачу. У правий нижній кут воріт цілився гравець "Байєра". Але Горяїнов вчасно зреагував.

19 хв. Жуніор і Фернандес розіграли "стінку" і останній вийшов один на один. Але удар у дальній кут виявився неточним.

17 хв. Тайсон від власної штрафної пройшов кількох суперників, добіг до центру поля і віддавав класний пас на Кристальдо. Але захисник "Байєра" прочитав цю передачу і перехопив.

14 хв. А ось і перший удар. Або щось подібне. Вильягра зважився на удар з правої з лінії штрафного. Звалився м'яч з ноги і пішов повз ворота.

10 хв. Нічого не відбувається в матчі. Катають м'ячик команди. Але хочеться поділитися враженням. Дивно чути крики на німецькому в Харкові. Прямо, як 24 жовтня 1941 року.

7 хв. Активніше, якщо це можна назвати активністю, виглядає лівий фланг "Металу". Не дивно. Тайсон...

3 хв. Харків'яни володіють спокійно м'ячем зі стартових секунд. Без особливого просування вперед. Напевно, зігріваються команди.

Почався матч у Харкові. Чекаємо цікавих подій і красивих голів. В першу чергу, від "Металу".

Незважаючи на "товариський" статус сьогоднішнього поєдинку для "Металіста", Мирон Маркевич виставив цілком основний склад. А це означає, що харків'яни будуть грати на перемогу. А нам від цього тільки радість.

Добрий вечір, дорогі друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу "Металіст" - "Байєр".