Мессі: Це був більше бій, ніж футбол (відео)

Ліонель Мессі прокоментував перипетії матчу між національними збірними Аргентини і Перу, пише сайт Eurosport.

Зустріч у Лімі (Перу) закінчилася внічию 1:1 - перуанці відкрили рахунок на 22-й хвилині зусиллями Карлоса Самбрано, гості відповіли точним ударом Гонсало Ігуаїна на 37-й. Господарі також не реалізували пенальті на 3-й хвилині - Серхіо Ромеро парирував удар Клаудіо Пісарро.

Нагадаємо, учора автобус збірної Аргентини атакували в Перу

"Це був більше бій, ніж футбол, ми не могли грати у властивій нам манері. Гол Ігуаіна багато значить. Ми добилися нічиєї, яку можна визнати непоганим результатом у відбіркових матчах", - сказав нападаючий "Барселони", якого цитує Reuters.

Півзахисник аргентинців Хав'єр Маскерано поскаржився на стан газону на Національному стадіоні у Лімі. "Ми знали, що матч вийде непростим. Тут завжди складно грати, і поле було не самим якісним. Всі хочуть перемогти Аргентини", - наводить AP слова Маскерано.

Аргентинці лідирують в турнірній таблиці відбору на ЧС-2014 з 14 очками, друге-третє місця ділять Еквадор і Колумбія (13), перуанці йдуть сьомими (7).