ru ua

Мером Єнакієвого обраний регіонал Валерій Олійник

Автор: RBC.UA
Регіонала Валерія Олійника обрали міським головою м. Єнакієвого Донецької обл. Такими є дані виборчої комісії Єнакієвого. Олійник набрав понад 90% виборців, які взяли участь у голосуванні. Явка виборців становила 44%.

Регіонала Валерія Олійника обрали міським головою м. Єнакієвого Донецької обл. Такими є дані виборчої комісії Єнакієвого. Олійник набрав понад 90% виборців, які взяли участь у голосуванні. Явка виборців становила 44%, повідомляє радіо "Свобода".

Валерій Олійник, якого підтримала більшість жителів Єнакієвого, - колишнього головний лікар міської лікарні.

Більш-менш серйозних конкурентів у Валерія Олійника було двоє. По-перше - кандидат від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Ігор Славгородський, який на парламентських виборах цього року балотувався по мажоритарці в цьому окрузі від Всеукраїнського об'єднання "Свобода". По-друге - комуніст Василь Лавриненко. Ще два кандидати були суто технічними, стверджують експерти.

Читайте також: Мер Єнакієвого Сергій Рухадзе помер після інсульту

Ще до виборів у Єнакієвому стався скандал, коли міська виборча комісія відмовилася зареєструвати кандидатом донецького блогера та журналіста Дениса Казанського. Він висувався від політичної партії УДАР, і за твердженням представників виборчкому, порушив процедуру висування.

Що стосується перебігу голосування, то суттєвих порушень спостерігачами зафіксовано не було. Однак кандидат від "Батьківщини" вважає, що на деяких районах явка виборців була штучно завищена.

Також на одній з дільниць близько півгодини не було світла, але вкидання бюлетенів зафіксовано не було.

Читайте також: Партія "Удар" висунула журналіста Дениса Казанського на пост мера Єнакієвого

Позачергові вибори мера Єнакієвого оголосили після смерті у серпні 2012 р. міського голови Сергія Рухадзе. Поки що обов'язки голови міста, де народився нинішній Президент України Віктор Янукович, продовжує виконувати секретар міської ради Тетяна Богданова. Повноваження мера Олійника почнуться після оголошення міською виборчою комісією офіційного рішення про його обрання на пленарному засіданні міськради.