ru ua

Мер Єнакієвого Сергій Рухадзе помер після інсульту

Автор: RBC.UA
Міський голова Єнакієвого (Донецька область) Сергій Рухадзе помер після інсульту. Як передає кореспондент РБК-Україна, Рухадзе помер сьогодні, 11 серпня 2012 р., о 4:15. Він був госпіталізований 8 липня в реанімацію нейрохірургічного відділення лікарні ім. Калініна.

Міський голова Єнакієвого (Донецька область) Сергій Рухадзе помер після інсульту. Як передає кореспондент РБК-Україна, Рухадзе помер сьогодні, 11 серпня 2012 р., о 4:15. Він був госпіталізований 8 липня в реанімацію нейрохірургічного відділення лікарні ім. Калініна.

Похорони відбудуться в Єнакієвому 13 серпня.

Рухадзе народився в Єнакієвому 9 січня 1958 р. З 1975 по 1980 рр.. навчався в Донецькому політехнічному інституті за спеціальністю "Автомобілі та автомобільне господарство", отримав кваліфікацію інженера-механіка. З 1980 по 1984 рр. Рухадзе працював старшим механіком, а потім начальником автоколони №1, з 1984 по 2001 рр. - директором автобази виробничого об'єднання "Орджонікідзевугілля", де тривалий час працював разом з нинішнім Президентом України Віктором Януковичем. Янукович вже висловив співчуття у зв'язку зі смертю Рухадзе. "Для всіх, хто знав і працював разом із Сергієм Жоржовичем, він залишиться чуйним батьком, люблячим чоловіком, вірним другом, виваженим та мудрим керівником, Людиною, яка вірою і правдою служила своєму місту та Українській державі", - йдеться у співчутті глави держави рідним та близьким померлого. "Схиляю голову в жалобі і поділяю гіркий біль непоправної втрати, сумуючи разом з вами", - зазначив Янукович.

З 2001 р. до останнього часу Рухадзе займав посаду голови Єнакіївської міської ради. На останніх виборах в 2010 р. він набрав понад 60% голосів, ставши головою Єнакіївського міськради втретє. Був членом Партії регіонів

Рухадзе був нагороджений знаками "Шахтарська слава" трьох ступенів та знаками "Шахтарська доблесть". У 2005 р. також був нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України за особливі заслуги перед українським народом, а в 2009 р. - орденом Данила Галицького за високий професіоналізм у захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина.

Рухадзе був одружений, мав двох доньок, Ольга та Наталя.