ru ua

Медіаімперія Мердока News Corporation розділилася на дві частини

Автор: RBC.UA
Одна з найбільших медіакорпорацій у світі News Corporation, що належить Рупертові Мердоку, поділяється на дві компанії, передає ВВС.

Одна з найбільших медіакорпорацій у світі News Corporation, що належить Рупертові Мердоку (на фото), поділяється на дві компанії, передає ВВС.

До першої увійдуть всі активи News Corp у сфері розваг, в тому числі кіностудія, друга об'єднає в собі весь видавничий бізнес Мердока, зокрема газети у Великій Британії та Австралії.

Як стверджує медіамагнат, розділ корпорації зробить частки акціонерів більш цінними. Це також знизить ризик того, що скандал із прослуховуванням, в центрі якого опинилися належні Мердоку газети, позначиться прибуткових активах у сфері телебачення і кіно, зазначають спостерігачі.

Нагадаємо, скандал із прослуховуванням журналістами телефонних розмов приватних осіб, у тому числі відомих політиків, здійнявся навколо однієї з найпопулярніших британських газет, що належали медіакорпорації, News of the World. Він викликав бурю обурення у британському суспільстві і в результаті призвів до закриття таблоїду, що виходив протягом 168 років.

У липні минулого року Мердок залишив пост директора низки компаній, що входять до News Corporation. Причиною цього кроку називалася необхідність реструктуризації компанії.

News Corporation - міжнародна медіакорпорація, заснована в 1979 р. медіамагнатом Рупертом Мердоком, який володіє телекомпанією 20th Century Fox, телеканалом Fox News, супутниковими операторами BSkyB, Sky Deutschland, Sky Italia, Foxtel, інформаційним агентством Dow Jones, рекламним агентством News Outdoor, а також газетами Wall Street Journal, Times, Sun і New York Post.

Медіаімперія Мердока News Corporation розділилася на дві частини

Чистий прибуток американської News Corp. за 3 місяці 2013 р. зросла майже втричі - до 2,9 млрд дол. Виручка компанії за підсумками звітного кварталу склала 9,54 млрд дол., що на 14% більше аналогічного показника за I квартал 2012 р. (8,4 млрд дол.). Операційний прибуток збільшився на 3,8% і сягнув 1,36 млрд дол. проти 1,31 млрд дол. за аналогічний період 2012 р. Чистий прибуток, доступний для розподілу серед акціонерів, склав 2,85 млрд дол., тобто 1,22 дол. за акцію.

Fox