ua ru

Майк Тайсон: Клички не допускають помилок

Автор: RBC.UA
Колишній абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі американець Майк Тайсон заявив, що не повернеться на ринг, розповів, наскільки сильно змінилося його життя і висловив свою думку щодо стилю сьогоднішніх чемпіонів у суперважкій вазі.

Колишній абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі американець Майк Тайсон заявив в інтерв'ю німецькому виданню Spiegel, що не повернеться на ринг, розповів, наскільки сильно змінилося його життя і висловив свою думку щодо стилю сьогоднішніх чемпіонів у суперважкій вазі.
Тайсон став на захист братів Кличків, обвинувачених в нудній манері ведення бою: "Люди хочуть бачити чемпіона-руйнівника, але це не об'єктивно. Сенс боксу полягає в перемозі, а що роблять Віталій та Володимир? Вони перемагають. Вони майже не допускають помилок і чекають свого шансу, як кобра. Це не видовищно, але успішно".
45-літній Тайсон, колишній наймолодший чемпіон світу в історії суперважкої ваги, торкнувся в інтерв'ю і проблеми медикаментозної залежності, яку він мав в часи активної кар'єри: "Не було і не буде більше боксера, глотавшего більше таблеток, ніж це робив я. Я був лютою молодою людиною, бунтарем. Бокс і моє его зводили мене з розуму. Я був молодий, все відбувалося дуже швидко, у мене не було можливості розвиватися. Я був засранцем, психом, божевільним, одержимим, божевільним. У першій половині свого життя я руйнував сам себе. Ніколи не думав, що досягну 30-літнього віку. Я радий, що ще живий".
"Справжнього", "неприборканого" Майка більше немає, стверджує Тайсон: "Раніше я ніколи не сидів вдома, зараз же все навпаки. Нудьга означає для мене безпеку. Я екстремал, розрізняю лише чорне і біле. Я не п'ю алкоголю, не курю, не приймаю наркотиків, не вживаю в їжу продуктів тваринного походження - молока, м'яса, яєць. Їм я родзинки, томатний суп, п'ю ромашковий чай. Зараз я важу 100 кг, 2 роки назад у мені було 160 кг. Це було огидно".
Можливе повернення на ринг Тайсон, який заробив за час своєї активної кар'єри 400 мільйонів доларів, категорично заперечує, незважаючи на 27 мільйонів боргів: "Я більше не зможу всілити у когось жах, залякати одним своїм виглядом. Я втратив хватку".