ru ua

Матчі єврокубків пройдуть під знаком боротьби з расизмом

Автор: RBC.UA
Матчі третього туру групових етапів Ліги чемпіонів і Ліги Європи будуть використані як майданчики для пропаганди боротьби з дискримінацією і расизмом, яким немає місця у футболі. Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, на гігантських екранах будуть демонструватися 30-секундні ролики, що пропагують кампанію "Повага", а крім цього, перед кожною грою уболівальникам буде зачитано тематичне звернення.

Матчі третього туру групових етапів Ліги чемпіонів і Ліги Європи будуть використані як майданчики для пропаганди боротьби з дискримінацією і расизмом, яким немає місця у футболі. Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, на гігантських екранах будуть демонструватися 30-секундні ролики, що пропагують кампанію "Повага", а крім цього, перед кожною грою уболівальникам буде зачитано тематичне звернення. Команди на поле виведуть діти у футболках з антирасистської символікою, а на пов'язках капітанів буде гасло "Разом проти расизму".

Читайте також: Террі дискваліфікований на чотири матчі

УЄФА підкреслює свій твердий намір боротися з дискримінацією у футболі, - підкреслив президент УЄФА Мішель Платіні. - Ми хотіли б, щоб футбольні вболівальники підтримали наше прагнення до поваги серед гравців, суддів, суперників, уболівальників інших національностей, іншого віросповідання, іншого походження або інший сексуальної орієнтації. Більше 10 років ми працюємо пліч-о-пліч з мережею FARE над цією центральною темою для європейського футболу і продовжимо боротися за єдність в європейській грі".