Матч "Дніпро" - "Краснодар" завершився масовою бійкою футболістів (відео)

Товариський матч між російським "Краснодаром" і українським "Дніпром" завершився зовсім не по-товариськи. Футболісти зійшлися в колотнечі один з одним - стінка на стінку, через що поєдинок був зупинений і більше не відновлювався.

Інцидент стався в кінцівці першого тайму. Офіційний сайт "Дніпра" вів онлайн-трансляцію зустрічі. На першій доданій до тайму хвилині, як написав в онлайн-трансляції коментатор, "стінка на стінку пішли команди".

Бійку спровокувало попередження, яке отримав Євген Селезньов. "Емоції на зборах - звичайна справа. Матч продовжений не буде", - зазначив коментатор. До того часу голів забито не було, так що гра перервалася за рахунку 0:0 на табло.

Пізніше на сайті українського клубу з'явився звіт про матч. "Перша половина тайму пройшла під диктовку російського клубу. Новачок "Краснодара" Ісаел втратив дві прекрасні можливості для взяття воріт. Вже на 3-й хвилині він вискочив на оперативний простір в зоні правого інсайда, але його удар у ближній кут Лаштувка парирував ногами. А через п'ятнадцять хвилин у схожій ситуації, але вже на протилежній стороні поля, бразилець не влучив в дальній кут.

Що стосується дніпрян, то через півгодини вони вирівняли відсоток володіння м'ячем, відзначилися небезпечним ударом Євгена Селезньова над "дев'яткою", а на 35-й хвилині нарешті створили перший гольовий момент. Після подачі штрафного Русланом Ротанем хтось із захисників "Краснодара" махнув ногою повз м'яч, і положення для росіян врятував воротар Євген Городов безстрашним вихідом у ноги Артема Федецького.

Завершився ж тайм прекрасним сейвом Яна Лаштувки, який заблокував удар у дальній кут від всюдисущого Ісаела і... масовою бійкою, що почалася з того, що Володимир Коман штовхнув руками Руслана Ротаня, який пішов у підкат. На зборах колективні сутички періодично трапляються, і, цілком імовірно, що, заспокоївшись, команди продовжили б матч. Але після того, як один з краснодарців вдарив у корпус Джуліано, мирне продовження зустрічі було виключено. Гру вирішили не продовжувати".