Мати 14 дітей зніметься в порнофільмі

Американка Надя Сулеман, яка стала відомою як "октомама" після народження відразу вісьмох дітей в 2009 р., зніметься в порнофільмі за 600 тис. фунтів стерлінгів (близько 1 млн дол.) Таке рішення Сулеман прийняла у зв'язку з численними боргами - жінка, яка нещодавно подала документи про банкрутство. Її будинок в Каліфорнії був виставлений на аукціон на користь кредиторів і тепер жінка разом зі своїми 14 дітьми (шість дітей були до народження вісьмірнят) живе в обмежених умовах.

Американка Надя Сулеман, яка стала відомою як "октомама" після народження відразу вісьмох дітей в 2009 р., зніметься в порнофільмі за 600 тис. фунтів стерлінгів (близько 1 млн дол.) Таке рішення Сулеман прийняла у зв'язку з численними боргами - жінка, яка нещодавно подала документи про банкрутство, пише New York Post. Її будинок в Каліфорнії був виставлений на аукціон на користь кредиторів і тепер жінка разом зі своїми 14 дітьми (шість дітей були до народження вісьмірнят) живе в обмежених умовах.

"Я дбаю про свою сім'ю. Це добре оплачувана робота, яка дозволить мені переїхати в новий будинок, якого заслуговують діти", - сказала Сулеман. Як очікується, зйомки фільму неназваного видавця почнуться влітку. Незважаючи на відвертість жанру, майбутні зйомки фільму можуть пройти без партнерів, так як Сулеман заздалегідь заявила, що не готова перейти через деякі грані. "Я не доторкнуся ні до кого за гроші, навіть не поцілую", - говорить вона.

Сулеман, якій зараз 36 років, ще з народженням вісьмірнят почали надходити запрошення знятися у фільмах для дорослих; зокрема, компанія Vivid Entertainment пропонувала за участь у фільмі один мільйон доларів. Жінка неодноразово відмовлялася від подібних пропозицій. У той же час нещодавно вона уклала контракт на публікацію напівоголених фотографій для британського журналу Closer.

26 січня 2009 р. Сулеман народила вісім дітей в госпіталі Kaiser Permanante недалеко від півдня від Лос-Анджелеса. Це неординарна подія одразу привернула громадськість. Багатьом незрозуміло, навіщо жінка, у якої вже було шестеро малюків, вдалася до екстракорпорального запліднення, щоб виносити ще вісьмох.У зв'язку з цим у багатьох виникла підозра, що Сулеман обзавелася стількома дітьми в меркантильних інтересах. З народжених раніше на 9 тижнів вісьмірнят, троє відразу отримали інвалідність за станом здоров'я.

В минулому році Сулеман зізналася в ненависті до своїх дітей. "Я ненавиджу своїх дітей", - заявила вона, додавши, що вони викликають у неї відразу. Шістьох старших дітей, що з'явилися на світ до народження вісьмірнят, американка назвала тваринами. За її словами, вона втрачає над ними контроль через відсутність часу на їхнє виховання.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся