Масові протести в Індії: Поліція заборонила збиратися в групи більше, ніж п'ять осіб (фото, відео)

Збиратися в групи більші, ніж 5 людей, заборонила індійська поліція в центрі Нью-Делі. Правоохоронці остерігаються нових масових заворушень після смерті зґвалтованої та побитої дівчини. Проте десятки тисяч мешканців столиці Індії не підкорилися вимогам влади й вийшли на вулиці. Вони поминають загиблу та вимагають смертної кари для нападників.

Збиратися в групи більші, ніж 5 людей, заборонила індійська поліція в центрі Нью-Делі. Правоохоронці остерігаються нових масових заворушень після смерті зґвалтованої та побитої дівчини. Проте десятки тисяч мешканців столиці Індії не підкорилися вимогам влади й вийшли на вулиці. Вони поминають загиблу та вимагають смертної кари для нападників, повідомляє "5 канал".

Сотні озброєних поліцейських оточили центр Нью-Делі. Місцева влада закрила десять станцій метро в охоплених протестами районах. Правоохоронці закликають людей не виходити з домівок та не радять приїжджати до столиці Індії найближчими днями. Раніше під час масових заворушень уже загинув один поліцейський. Учасники ж багатотисячної акції заявляють, що їхній протест мирний та вимагають перестановок у владі.

Читайте також: В Індії помер поліцейський, поранений під час протестів через групове зґвалтування

Для нападників мітингувальники вимагають смертної кари. Згідно з чинним індійським законодавством, за зґвалтування та вбивство їх можуть засудити до пожиттєвого ув`язнення. Повішення в Індії загрожує лише терористам. Але все більше політиків країни після смерті постраждалої дівчини виступають за зміну положень кримінального кодексу.

Читайте також: Індійська студентка, яка стала жертвою резонансного зґвалтування, померла

23-річна потерпіла померла у клініці в Сингапурі на світанку. Туди її перевезли у четвер після трьох складних операцій. Сім`я загиблої також перебувала у шпиталі. За підтримки уряду Індії родичі готуються забрати тіло жертви злочину додому для поховання. Напад на студентку стався два тижні тому. Шестеро зловмисників зґвалтували та побили її в автобусі у Нью-Делі, а потому без одягу викинули на узбіччя.

Цей випадок та загальне невдоволення рівнем безпеки жінок і статистикою зґвалтувань спровокували масові протести у Нью-Делі та інших містах. Звістка про загибель студентки знову вивела людей на вулиці.

Міністр внутрішніх справ Індії запевнив, що "уряд буде працювати понаднормово, щоб вдатися до рішучих кроків та розробити закони, які б гарантували, що жодна інша людина, жоден інший громадянин країни не був змушений проходити через подібні випробування".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: 5 канал
On Top