Марина Лазебна очолила Держслужбу зайнятості

Понеділок 20 травня 2013 21:30
Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович призначив головою Державної служби зайнятості України Марину Лазебну.

Президент України Віктор Янукович призначив головою Державної служби зайнятості України Марину Лазебну (на фото). Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Указ про призначення № 297/2013 Президент підписав сьогодні, 20 травня.

До призначення Лазебна обіймала посаду директора департаменту ринку, праці і зайнятості Міністерства соціальної політики.

До останнього часу обов'язки голови відомства виконувала Галина Калішенко, раніше - Наталія Зінкевіч.

З лютого 2012 р. по січень 2013 р. посаду голови Держслужби зайнятості займав Петро Петрашко.

Читайте також: Петрашко подав у відставку з посади директора Державного центру зайнятості

Його попередник - Володимир Галицький - разом з деякими іншими чиновниками відомства був арештований 25 листопада 2011 р. в Києві співробітниками Служби безпеки України. Під час обшуків в декількох банківських осередках, що належали затриманим, були виявлені валютні цінності на загальну суму 7,5 млн дол., а також багато коштовностей. Галицький направляв бюджетні кошти на незаконне кредитування банків.

Нагадаємо, 16 січня 2013 року Янукович підписав указ №19/2013 "Про Державну службу зайнятості України". Даним указом глава держави ухвалив створити Державну службу зайнятості України і затвердити положення про неї. Згідно з указом, Державна служба зайнятості України є "правонаступником відповідних органів Державної служби зайнятості".

Читайте також: Чиновники Держцентру зайнятості незаконно заволоділи 110 млн грн

Крім того, указом вноситься низка відповідних змін в схему організації і взаємодії центральних органів виконавчої влади, а також положення про Державну інспекцію з питань праці і про Міністерство соціальної політики.

Згідно з положенням про Державну службу зайнятості України, служба є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого координується Кабміном через міністра соціальної політики. Вона входить в систему органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення і трудової міграції.

Читайте також: Галицький направляв бюджетні кошти на незаконне кредитування банків

Згідно з положенням, голова служби призначається на посаду Президентом за представленням прем'єра на підставі пропозицій міністра соцполітіки, і звільняється з посади главою держави.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся