Манчестер Юнайтед - Реал: Роналду вивів "галактікос" в чвертьфінал Ліги Чемпіонів

Мадридський "Реал" на виїзді здолав "Манчестер Юнайтед" і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Всі м'ячі в цьому матчі забили гості. На 48-й хвилині відзначився автоголом Серхіо Рамос, а після того, як манкуніанці залишилися вдесятьох в результаті видалення Нані, Лука Модрич і Кріштіану Роналду переламали хід поєдинку.

Манчестер Юнайтед - Реал Мадрид 1:2
Голи
: Рамос (у свої ворота), 48 - Модріч, 66, Роналду, 69
Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Відіч, Рафаель (Валенсія, 87), Евра, Фердінанд, Гіггз, Каррік, нані, Клеверли (Руні, 73), Уелбек (Янг, 80), ван Персі.
Реал: Лопес, Арбелоа (Модріч, 59), Варан, Рамос, Коентрау, Езіл (Пепе, 71), Алонсо, Ді Марія (Кака, 42), Хедіра, Ігуаїн, Роналду.
Вилучено: Нані, 56

У першому матчі в столиці Іспанії команди зіграли внічию (1:1), тому "Реалу" потрібно було обов'язково забивати. В той же час сер Алекс Фергюсон вирішив до пори до часу притримати на лавці запасних форварда Уейна Руні. Не дивно, що "вершкові" почали зустріч активніше. На 11-й хвилині Гонсало Ігуаїн потужним ударом ледь не закрутив м'яч в праву "дев'ятку".

Втім, господарі ненадовго віддали ініціативу. З ревом трибун, "червоні дияволи" все частіше почали здійснювати вилазки на чужу половину поля. Райан Гіггз, який проводив свій 1000-й офіційний матч у кар'єрі, подав кутовий, а Неманья Відіч з "другого поверху" пробив у штангу.
Потім настала черга проявити себе воротарям. Перший номер "МЮ" Давид де Хеа парирував удар Ігуаїна, а голкіпер "Реала" Дієго Лопес зробив два сейви поспіль - змінник травмованого Ікера Касільяса почергово не дав відзначитися Робіну ван Персі і Денні Уелбеку.

До перерви м'ячем куди частіше володіли мадридці, але істотних дивідендів з цього вони не отримали. Непомітний був і лідер "королівського клубу" Роналду, який повернувся через чотири роки на "Олд Траффорд".

На початку другого тайму "червоним дияволам" вдалася швидка атака. На вістрі був Уелбек, але у нього удар не вийшов. На підборі першим виявився Нані, простреливший уздовж лінії воротарської, Уелбек ледь торкнувся м'яча, а капітан "Реала" Рамос вразив власні ворота.

Ключовий епізод матч відбувся на 56-й хвилині. Нані як справдешній каратист стрибнув прямою ногою в Альваро Арбелоа і отримав за цей фол пряму червону картку.

Фергюсон, розуміючи, що команді зараз доведеться непросто, почав особисто заводити уболівальників "МЮ" на трибунах. Не допомогло, мадридці не вилазили з штрафного майданчика господарів.

На 66-й хвилині Модріч, пішовши на замаху від Майкла Карріка, завдав потужного удару метрів з 25. Відчайдушний кидок де Хеа не допоміг - м'яч рикошетом від штанги влетів у сітку. Знову справдився прогноз Фергюсона, що говорив перед матчем, що заб'ють обидві команди.

Через три хвилини після гола Модріча "Реал" вийшов вперед. Красива комбінація почалася з пасу п'ятою у виконанні Месута Езіла, потім Ігуаїн справа прострілив на дальню штангу, а Роналду в падінні переправив м'яч в сітку. Португалець, як і обіцяв не став бурхливо святкувати гол у ворота своєї колишньої команди.

Манкуніанцям тепер треба було забивати як мінімум два м'ячі, і Фергюсон кинув у бій "джокера" - Руні, у якого було трохи більше 15 хвилин, щоб створити диво.

Кінцівка була бурхливою. Команди стали грати у відкритий футбол, і знову на авансцену вийшли воротарі. І де Хеа, і Дієго Лопес творили справжні дива. Однак більше голів глядачі так і не побачили, і "Реал" заслужено вийшов у наступний раунд.