Завдяки голам Мілнера і Агуеро "Манчестер Сіті" зумів завдати принципової поразки своїм сусідам з "Юнайтед". За "червоних" єдиний гол забив Джонс.

8 квітня, 22:00
Манчестер, "Олд Трафорд"
Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті, 1:2
Гол:
Джонс, 59 - Мілнер, 51, Агуеро, 79
Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Евра, Фердінанд, Відіч, Рафаел, Гіггз, Каррік, Нані, Руні, Янг, ван Персі
Манчестер Сіті: Харт, Кліши, Настасич, Компані, Сабалета, Баррі, Туре, Мілнер, Сільва, Тевес, Насрі

"Сіті" обіграв "Юнайтед". Спасибі, що були з нами.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії90+2 хв. Янг не може закінчити матч. Замість нього з'явився Кагава. А у "Сіті" вийшов Хаві Гарсія замість Тевеса.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії90+1 хв. Лескотт вийшов замість потерпілого Сільви.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії89 хв. Невелика бійка на полі почалася через те, що гравці МЮ не вибили м'яч в той час, як Сільва лежав на газоні. "Гірчичником" відзначився Баррі.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії86 хв. Замість Руні вийшов Чічаріто.
Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії85 хв. Карлос Тевес заробив жовту картку за фол проти Джонса.

83 хв. Ван Персі втрачає відмінну можливість зрівняти рахунок. Гіггз прострілив, голландець постарався в падінні пробити, але м'яч полетів за лицьову лінію.

79 хв. Уелбека змінює Фергюсон. Вийшов Валенсія.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії79 хв. Агуеро виводить "Сіті" знову вперед. Аргентинець пройшов уздовж всієї штрафної на скаженій швидкості зліва направо. Завершив свій рейд потужним ударом під саму поперечину.

75 хв. А тепер настав час МЮ заволодіти м'ячем. Ван Персі і Руні в ролі флангових форвардів виглядають дуже непогано. Особливо голландець, який видає дуже непогані передачі.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії71 хв. Насрі пішов з поля. Замість нього вийшов Агуеро.

70 хв. Уелбек непогано пробив головою з району 11-метрової позначки після подачі Руні. Харт зреагував і витягнув м'яч на самій штанзі.

67 хв. Незважаючи на відсутність небезпечних моментів, гра проходить досить напружено. Обидві команди бояться "бігти стрімголов". Хоч МС і проводить більшу частину часу на половині поля суперника, дивідендів це не приносить.

63 хв. Все вернулося на круги своя. "Сіті" володіє м'ячем - "Юнайтед" захищається.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії59 хв. Моментально відповідає МЮ! Джонс підставив голову під сильну подачу ван Персі зі штрафного з правого флангу.

55 хв. На куражі грає тепер "Сіті". Перехоплюють вони атаки суперника і легко виходять на залишені зони біля воріт МЮ.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії51 хв. Гіггз втратив м'яч на правому фланзі. Той виявився у Насрі, француз увійшов до штрафної і віддав назад під удар Мілнеру. Після сильного удару півзахисника м'яч зачепив ногу захисника і влетів у кут воріт Де Хеа.

49 хв. Після кутового у виконанні Гіггза Джонс боровся в повітрі з Хартом і Компані. М'яч пролетів в декількох сантиметрів від голови захисника МЮ.

Другий тайм у Манчестері. Дивимося далі!

Перерва.

45+1 хв. Ван Персі, перебуваючи в штрафній, головою скинув м'яч на ногу Рафаелу. Бразилець м'яко носком пробив, але м'яч полетів за поле від попереччини.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії42 хв. Компані міг завдати травми Янгу. Не завдав, але отримав жовту.

40 хв. Пересунулася гра в центр поля. "Сіті" зменшило темп, а МЮ продовжує грати на контратаках. Поки ні тим, ні іншим створити небезпеку біля воріт не вдається.

36 хв. Продовжує володіти м'ячем "Сіті". Статистика - 54%-46% в їх користь.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії32 хв. А тепер відзначився "гірчичником" Руні. Двома ногами він в'їхав у Мілнера.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату Англії29 хв. Сільва зіграв рукою в штрафній суперника.

26 хв. Насрі виявився з м'ячем в центрі штрафної. Спроба пробити в праву "дев'ятку" завершилася невдачею.

23 хв. Ван Персі пробив з лінії штрафної. М'яч зачепив ногу захисника і прилетів на голову Райана Гіггза. Валлієць спробував пробити, але це у нього не вийшло. М'яч полетів набагато вище воріт.

19 хв. МС забрав на себе ініціативу. Більше володіють гравці "Сіті" м'ячем. Але МЮ впевнено тримають оборону та досить швидко виходять в атаку.

15 хв. Гіггз повинен був реагувати на гострий пас в дотик від Руні всередині штрафної. Рафаел з правого флангу низом відправив м'яч у центр штрафної, там Уейн спробував відправити у вільну зону Гіггза, але Райан не встиг зробити крок до м'яча.

11 хв. А тепер настала черга захисту перегравати атаку. Спокійніше стало на полі.

7 хв. Класний початок матчу. Обидві команди дуже швидко і красиво проходять центр поля і доставляють м'яч в лінію атаки. Хоч повноцінних моментів зараз немає, але напруга біля обох воріт присутня.

3 хв. Команди обмінялися напівмоментами. Спочатку Уелбек пробив головою в руки Джо Харта, а потім Евра вибив м'яч з ноги Тевеса після прострілу Сільви.