Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії

Манчестер Сіті - Челсі. Сьогодні в чемпіонаті Англії пройшов цікавий матч - діючий чемпіон "Ман. Сіті" приймав свого конкурента "Челсі". Дивитися матч "Манчестер Сіті" - "Челсі" можна було на каналі "Футбол+", а РБК-Україна представляє вашій увазі стенограму онлайн трансляції центрального матчу чемпіонату Англії.

24 лютого, 15:30
Манчестер, "Etihad Stadium"
Манчестер Сіті - Челсі 2:0

90+5 хв. Звучить фінальний свисток. Спасибі, що були з нами!

Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії90+2 хв. Заміни у "МС": Насрі замість Агуеро, Лескот замість Сілви.

90 хв. "Челсі" міг вийти в відмінну контратаку, однак Рамірес не зміг вчасно віддати передачу на Мозеса, який забігав по флангу.

Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії86 хв. Приголомшливий удар в лівий верхній кут воріт Чеха вдався Тевесу - Чех не мав шансів відбити м'яч. 2:0.

84 хв. Яя Туре пробив метрів з тридцяти п'яти - в десяти метрах від правої штанги м'яч пролетів.

Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії81 хв. Заміна у "Челсі": замість Мікеля виходить Торрес.

76 хв. Мата віддав відмінний пас на Івановича, який набігав в центр штрафної "МС", але захисник "Челсі" втратив м'яч, пішовши в непотрібне обігравання гравців "Сіті", замість удару з першого дотику.

73 хв. Мілнер хотів обігратися з Яя Туре, перебуваючи в штрафній "Челсі", проте Туре зіграв трохи неточно - м'яч дістався захисникам лондонців.

Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії68 хв. Подвійна заміна у "Челсі": Мозес і Оскар вийшли замість Лемпарда і Азара.

66 хв. Мілнер навішував з правого флангу - Чех перший на м'ячі.

Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії63 хв. Відмінний гол забиває Яя Туре. Отримавши м'яч на лінії штрафного, Яя відіграв Лемпарда і геніально вирізав м'яч прямо під дальню штангу воріт Чеха - 1:0.

60 хв. Сілва пробивав в торкання з лінії штрафної - м'яч полетів на трибуни.

57 хв. Агуеро вийшов один на один з Чехом і елегантно підсік матч над воротарем "Челсі", проте удару Куна не вистачило точності - м'яч опустився над поперечиною воріт "Челсі", впавши на сітку із зовнішнього боку.

Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії54 хв. Родуелл йде, поступившись місцем на полі Тевесу.

51 хв. Ба вийшов один на один з Хартом і прокинув м'яч повз воротаря, але Харт збив форварда. Лампард узявся виконувати пенальті і пробив в лівий нижній кут, але Харт зумів відбити м'яч - чудовий сейв від кіпера "МС".

48 хв. Сілва навішував з правого флангу в центр штрафної - Агуеро спробував завдати удар через себе, але удар вийшов дуже неточним.

46 хв. Почався другий тайм з позиційної атаки "Челсі" і чергового фолу Сабалети.

Перерва

45+1 хв. Рамірес увірвався в штрафну по правому флангу, але Настасіч зумів перешкодити гравцю "Челсі" вийти один на один з Хартом.

Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії43 хв. Жовта для Сабалети за фол на Коулі біля штрафної "Сіті". Азар прострілював зі стандарту, однак гравці "Сіті" без проблем вибили м'яч в поле.

42 хв. Родуелл відмінно пробив метрів з тридцяти - Чех у стрибку переправив м'яч на кутовий.

Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії40 хв. Агуеро відмінно підрізав м'яч на набігаючого по центру штрафної Сабалету - чудовий удар аргентинця, який зловив м'яч на льоту, влучив в когось із захисників "Челсі". Через пів хвилини жовту картку отримав Коло Туре - мабуть помстився Хуану Маті за нещодавній фол на Яя Туре.

Манчестер Сіті - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Англії36 хв. Рамірес отримав жовту картку за удар в коліно Яя Туре. До цього отримав жовту Родуелл.

31 хв. Кліши навішував в район воротарського майданчика, звідки набігаючий Родуелл головою відправив м'яч трохи вище воріт. Дуже небезпечний момент.

28 хв. Лемпард прийняв рішення бити зі штрафного з сорока метрів - м'яч полетів сильно вище воріт. Незрозуміле рішення, навіс виглядав би більш перспективним.

25 хв. Арбітр дуже демократичний - Сабалета двічі за останні дві хвилини грубо фолив на своєму фланзі, але жовтої все ще немає. Мата подав в штрафну зі стандарту - захист "Сіті" на висоті.

20 хв. Суддя відверто пожалів Родуелла - британець двома ногами грубо стрибнув у ноги Раміреса, але не побачив перед собою навіть жовтої картки.

18 хв. Агуеро повинен був забивати! Кун вийшов один на один з Чехом, і замість того, щоб спокійно пробити в дальній від Петера кут прийняв рішення переграти воротаря. Агуеро обіграв Чеха, але м'яч не наздогнав - в результаті вільний удар для "Челсі".

13 хв. Іванович обігрався з Раміресом і віддав непоганий навіс з правого флангу - м'яч перейшов до Азара, який у свою чергу віддав під удар набігаючому Хуану Мата, однак Мата втратив момент для удару і втратив м'яч, пішовши обігрувати трьох гравців "МС".

10 хв. Яя Туре навішував з правого флангу, але в центрі штрафної, де повинен був бути Агуеро, нападаючого "МС" не було - м'яч вийшов в аут.

7 хв. Ба набирав швидкість на лівому фланзі атаки "Челсі", але Сабалета не дозволив нападаючому "Челсі" обіграти себе.

5 хв. Агуеро зміщувався з правого флангу в центр штрафної, але до удару справа не дійшла - захист "Челсі" зіграв надійно. Варто сказати, що за п'ять хвилин матчу у лондонців не було жодного конструктивного натяку на атаку - "Сіті" грає сильніше.

2 хв. Яя Туре небезпечно пробивав з лінії штрафної низом, але Чех без проблем зафіксував м'яч в руках.

1 хв. Добрий день, шановні читачі! Матч у Манчестері почався. М'яч в гру ввели гравці місцевого клубу. "Сіті" грає в блакитному, гравці "Челсі" вийшли на поле в чорно-жовтій формі.

Манчестер Сіті: Харт, Сабалета, Кліши, Коло Туре, Настасич, Мілнер, Гарсія, Родуелл, Сілва, Яя Туре, Агуеро
Челсі: Чех, Іванович, Коул, Луїс, Кехілл, Рамірес, Лемпард, Мата, Мікел, Азар, Ба