Манчестер сильніше Лондона, "Інтер" продовжує підйом, синхронні розгрому від іспанських грандів

В Англії вчора був божевільний день. І багато в чому, завдяки тому, що матчі Манчестера проти Лондона завжди мають принциповий характер. А коли їх 2? А коли грають між собою ще й лідери чемпіонату? В Італії "Інтер" обіграв "Лаціо", і тепер вже 3-ій. В Іспаніі-ж, "Барса" і "Реал" досить крупно переграли своїх суперників і продовжили чемпіонську гонку.

Англія
Перший тайм у матчі між "Ман. Сіті" і "Тоттенхемом" пройшов досить нудно. Рідкісні атаки МС завершувалися не найбільш вдалими діями Агуерро. Другий тайм пішов набагато веселіше. Вже через 10 хвилин після свистка про початок другого тайму, Самір Насрі відкрив рахунок. Після чого Джеко прострілює уздовж воріт, де м'яч знаходить Лескотта, і залітаяє у ворота. 2:0. Інтрига ожила після голу Дефо, який скористався помилкою Савіча. А потім рахунок став і, взагалі, рівним. Валлієць Гарет Бейл відмінним ударом із-за меж штрафної пробив Харта. Рахунок і би залишився б нічийним, якби не Балотеллі. Темношкірий італієць зумів вирвати перемогу для своєї команди на 95 хвилині, реалізувавши пенальті, який сам і заробив.
Інше протистоянні Лондона і Манчестера було більш принциповим. Принаймні, за іменами. "Арсенал" - МЮ. Початок матчу був за господарями, але манкуніанцям вдалося поступово вирівняти гру. А перед самою перервою і забити. Валенсія головою замкнув подачу Гіггза з флангу.
На другий тайм "Арсенал" вийшов з ще більшим бажанням забити. Шикарний шанс був у ван Персі, але голландець не потрапив по воротах з забійної позиції. Але Робін свій промах відпрацював. На 71 хвилині він завершив контратаку канонірів Але МЮ зараз сильніше "Арсеналу". І довів це Уелбек, який забив переможний м'яч.

Італія

"Інтер" переміг в 7-ий раз поспіль. Після перемоги в міланському дербі, "нерро-адзуррі" обіграли "Лаціо". Рахунок відкрили гості - Томмазо Роккі впевнене пробив в дальній кут воріт Жуліо Сезара. "Інтер" відігрався наприкінці тайму. Міліто обігрався з Альваресом і точно пробив з кута воротарської. В середині другого тайму Лусіо виніс м'яч зі своєї половини, захисники римлян помилилися, створюючи штучний офсайд, і Пацціні, вибігши у них з-за спини переграв Маркетті. Так рахунок став 2:1, з яким команди і завершили цей поєдинок.

Іспанія
У матчі "Реала" і "Атлетика" рахунок відкрили гості. Мартінес подав з флангу на Льоренте, який з центру штрафної пробив Касільяса. Вже через 10 хвилин "Реал" відігрався зусиллями Марсело. Другий тайм почався для "Ателитика" - гірше не придумаєш. Пенальті заробляє Кака. Роналду його реалізовує. Після чого відбувся один з ключових моментів у матчі. Де Маркос збив Озіла і був видалений з поля. Кріштіану реалізував і другий пенальті в матчі. Крапку в цьому протистоянні поставив Кальєхон. 4:1.
З таким же рахунком обіграла суперника й "Барса". По суті, всю гру для каталонців зробив Мессі, який забив у ворота "Малаги" 3 м'ячі. Ще один гол на рахунку у Санчеса. Господарі змогли забити "гол престижу" лише на 85-й хвилині. Рандон зумів хоч трохи порадувати місцеву публіку.