Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Малага - Боруссія Д. Малага, яка несподівано залишила Порту за бортом Ліги Чемпіонів, приймала на своєму полі молоду і амбіційну Боруссію з Дортмунда. Німці, як і іспанці, не мають великого досвіду виступів у єврокубках, що робить цей матч ще більш цікавим для уболівальників. Дивитися матч Малага - Боруссія Д можна було на каналі Футбол, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:45.

Малага - Боруссія Д. Малага, яка несподівано залишила Порту за бортом Ліги Чемпіонів, приймала на своєму полі молоду і амбітну Боруссію з Дортмунда. Німці, як і іспанці, не мають великого досвіду виступів у єврокубках, що робить цей матч ще більш цікавим для уболівальників. Дивитися матч Малага - Боруссія Д можна було на каналі Футбол, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:45.

03.04. 21:45
Малага, "Росаледа"
Малага - Боруссія Д 0:0

90+3 хв. Звучить фінальний свисток. Чекаємо голів в Дортмунді. Спасибі, що були з нами!

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+1 хв. Заміна у Боруссії: Кірх виходить замість Гетце.

89 хв. Санта Крус заробив штрафний у правого кутового прапорця. Зі стандарту була віддана поперечна передача на Антунеша, який смачно приклався метрів з вісімнадцяти - трохи вище цілі.

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів87 хв. Остання заміна від Малаги: замість Іско вийшов Дуда.

84 хв. Шибер прийняв пас від Левандовскі в штрафній Малаги, обіграв Демікеліса і пробив трохи лівіше від лівої дев'ятки воріт Кабальеро - дуже небезпечно.

83 хв. Антунеш пробивав з двадцяти метрів - м'яч полетів сильно вище воріт Вайденфеллера.

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Кель йде з поля, Бендер виходить замість нього.

79 хв. Фол в атаці у виконанні Левандовскі фіксує рефері - поняк зніс свого суперника в верховій боротьбі у штрафній Малаги.

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів77 хв. Жовту отримує Ітурра за зрив контратаки Боруссії.

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Санта Крус виходить на поле замість Баптішти.

72 хв. Іско віддавав перспективну передачу на Портільо, який міг вивести Малагу в небезпечну контратаку, але Гросскройц вчасно став на шляху м'яча і перехопив пас.

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів69 хв. Заміна у Боруссії: замість Ройса вийшов Шибер.

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів68 хв. Заміна у Малаги: Савіола пішов, замість нього вийшов Портільо.

67 хв. Після метушні в штрафному німців м'яч відскочив до Іско, який зльоту потужно пробив по воротах Боруссії - Вайденфеллер врятував свою команду, відбивши м'яч у класному сейві.

65 хв. Після передачі від Суботіча Гетце втретє за матч вийшов один на один з Кабальєро, але на цей раз не влучив по воротах - кут був дуже гострим для точного удару.

63 хв. Тулалан заробив кутовий, прориваючись по лівому флангу. Стандарт виконав Іско, але Вайденфеллер кулаками вибив м'яч подалі від своїх воріт.

60 хв. Ройс подавав кутовий з правого флангу - захисник Малаги головою вибив м'яч в аут.

58 хв. Хоакін проривався по правому флангу, але занадто далеко відпустив м'яч від себе, дозволивши воротареві Боруссії зафіксувати снаряд в руках.

55 хв. Гросскройтц небезпечно прострілив зліва, але першим на м'ячі виявився Кабальєро, не дозволивши Левандовскі переправити м'яч у ворота.

54 хв. Боруссія нарешті вийшла у свою позиційну атаку, але захист Малаги грає більш надійно, ніж у першому таймі.

51 хв. Тисне Малага, але тривала позиційна атака іспанців не спричиняє небезпеки у воріт німців.

48 хв. За останні дві хвилини команди створили по моменту біля воріт суперників. Спершу Демікеліс після скидання від Хоакіна пробивав з лінії штрафної, але удар був заблокований, потім Левандовскі отримав м'яч в центрі штрафної після відмінної контратаки своєї команди, але якось зумів пробити зовсім неточно.

46 хв. Почався другий тайм в Малазі. Чекаємо голів від обох команд. Передумови до голів були, але обидва голкіпера поки грають без помилок.

45+1 хв. Лунає свисток на перерву.

45 хв. Кель в дотик потужно пробив метрів з двадцяти - Кабальєро відбив м'яч на кутовий.

42 хв. Хоакін подав кутовий з правого флангу, Антуньеш стрибнув вище за всіх і пробив - Вайденфеллер в приголомшливому сейві відбив м'яч прямо на Тулалана, удар якого відбив захисник Боруссії, страхувавший воротаря на правій штанзі. Другий кутовий не був таким небезпечним як перший - захисники Боруссії зіграли надійніше.

39 хв. Класний навіс Хоакіна зі штрафного знайшов Тулалана на лінії воротарського майданчика Боруссії, але гравець Малаги вирішив віддати пас головою, замість того, щоб бити по воротах. Дуже небезпечний момент.

37 хв. Левандовскі обіграв Велігтона перебуваючи в штрафній Малаги і пробив по воротах - удар вийшов не сильним, голкіпер іспанців зафіксував м'яч в руках.

34 хв. Затяжна позиційна атака Малаги завершилася акцентованим прострілом Іско в центр штрафної, який не знайшов адресата - Савіола і Хоакін дещо випередили момент, пробігши зону куди йшов пас секундою раніше.

32 хв. Стандарт виконував Ройс, який обвідним ударом хотів вразити лівий кут воріт Кабальєро, але удар виявився неточним.

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів31 хв. Велігтон отримав жовту картку за фол на Левандовскі на лінії своєї штрафної.

28 хв. Іско віддав класну передачу врозріз на Савіолу, виводячи того один на один з Вайденфеллером, але аргентинцеві не вистачило сантиметрів, щоб пробити по воротах. Перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт німецького клубу.

26 хв. Ройс пробивав із-за меж штрафної - Кабальєро знову зіграв надійно.

24 хв. Піщек навісив з правого флангу, Левандовскі прийняв м'яч і пробив - воротар Малаги відбив снаряд на Гросскройтца, який вразив порожні ворота. Гол не був зарахований, за мить до удару півзахисника пролунав свисток, фіксуючий офсайд.

23 хв. Левандовскі обіграв трьох захисників Малаги на підході до штрафної іспанців, але задалеко відпустив м'яч, виконуючи останній фінт. У результаті м'яч підхопив Шмельцер, але і той випустив м'яч за межі поля, не зумівши обробити круглого.

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів19 хв. Боруссія вийшла в класну контратаку, Гюндоган хорошим пасом вивів Гетце на шикарну позицію прямо перед воротарем, але Кабальєро знову врятував свою команду, відбивши удар Маріо. Антунеш отримав жовту картку, не за правилами зупинивши Гросскройтца, який брав участь у цій атаці.

Малага - Боруссія Д: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів17 хв. Гросскройтц отримав першу жовту картку в матчі за фол на своїй половині поля. Стандарт у виконанні Малаги небезпечним не був.

14 хв. Після незрозумілої обрізки в центрі поля від гравців Малаги, Маріо Гетце вийшов один на один з Кабальєро, але переграти голкіпера не зумів. Гетце поспішив з ударом, не зовсім зрозуміло, чому гравець Боруссії не пройшов далі з м'ячем.

13 хв. Хоакін навісив з правого флангу, але Сантана головою нівелював небезпеку біля своїх воріт, вибивши м'яч в поле.

10 хв. Невелика пауза була в грі - Гюндоган отримував медичну допомогу після ігрового зіткнення з Тулаланом. Хвилюються обидві команди, але змістовніше в першій десятихвилинці виглядають німці.

7 хв. Савіола увійшов до штрафної по правому флангу, обіграв Гюндогана і неточно пробив лівою ногою в ближній кут - небезпечно, але простріл виглядав би логічнішим варіантом продовження атаки.

4 хв. Шмельцер прострілював з лівого флангу в штрафну іспанців, але арбітр зафіксував офсайд у захисника німецької команди.

2 хв. А ось і перший удар у ствір воріт від Малаги. Хоакін пройшов по лівому флангу і прострілив - м'яч зрізався з ноги і полетів у напрямку воріт, але воротар Боруссії контролював ситуацію і зафіксував м'яч в руках.

1 хв. Добрий вечір, шановні читачі! РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Малага - Порту.