Мадридський "Атлетіко" виграв Суперкубок Європи, розгромивши "Челсі" (відео)

Мадридський "Атлетіко" став володарем Суперкубка Європи, розгромивши "Челсі" в Монако з рахунком 4:1. Три м'ячі у ворота "аристократів" забив Радамель Фалькао, ставши першим футболістом, кому вдалося оформити хет-трік в даному турнірі після його реформи.

Колумбійський нападник у свій час повинен був перейти в "Челсі" разом з Андре Виллашем-Боашем, проте в результаті опинився у складі "Атлетіко". Тепер, коли біля керма команди зовсім інший наставник, ясно, що про португальського тренерa сильно не згадують. А ось про Фалькао і його трансфер Роману Абрамовичу доведеться лише шкодувати.

Колумбієць проявив себе в матчі самим вражаючим чином. Вже на 4-й хвилині матчу і першим же торканням він затряс поперечину воріт Чеха, але потім виправився і приціл його вже не підводив. Три хвилини потому Адріан Лопес віддав вивірений пас вперед на Фалькао і той з ударом об штангу відправив м'яч у ворота.

Через 12 хвилин вже Коку став автором гольової передачі, коли колумбієць відправив м'яч у дальню дев'ятку технічним ударом з місця. А оформлений хет-трік був під завісу тайму. Арда Туран видав м'яч на ногу найкращому гравцеві матчу, а нападаючий легко розібрався з захистом і в третій раз пробив Чеха.

У другому таймі розгром європейських чемпіонів довершив Міранда, на що "аристократи" змогли відповісти лише ударом у виконанні Гарі Кейхілла за 15 хвилин до свистка.

Здобута перемога дозволила "Атлетіко" стати дворазовим володарем Суперкубка Європи. Свій перший трофей мадридці завоювали в 2010 році, обігравши "Інтер". "Челсі" також вигравав турнір в 1998 році, коли виявився сильнішим мадридського "Реала".

Челсі - Атлетико, 1:4

Голи: Кейхілл, 75 - Фалькао, 7, 19, 45, Міранда, 60
Челсі: Чех, Іванович, Ешлі Коул (Бертран, 89), Давид Луїс, Гару Кехілл, Рамірес (Оскар, 46), Лемпард, Обі Мікель, Азар, Мата (Старрідж, 82), Торрес
Атлетіко: Куртуа, Годін, Луіс Філіпе, Хуанфран, Міранда, Маріо Суарес, Коку (Рауль Гарсія, 81), Арда Туран, Габі Фернандес, Адріан Лопес (Крістіан Родрігес, 56), Фалькао (Емре, 87)