М.Платіні: Україна може залишитися без Євро-2012

Якщо футбольний стадіон у Києві не буде побудований в строк, то Україна втратить право проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 р., заявив президент УЄФА Мішель Платіні.

Якщо футбольний стадіон у Києві не буде побудований в строк, то Україна втратить право проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 р., заявив президент УЄФА Мішель Платіні.

Виступаючи перед журналістами в Брюсселі, він висловив занепокоєння з приводу темпів будівництва об'єктів Євро-2012 у Києві та Львові. "Якщо не буде Києва, не буде України", - сказав голова УЄФА. М.Платіні дав зрозуміти, що у разі невдачі з Україною, її місце може зайняти Німеччина.

Глава УЄФА повідомив, що через 10 днів відвідає Київ, щоб отримати додаткові гарантії Президента України Віктора Януковича і уряду країни.

Нагадаємо, 25 березня у своєму виступі перед учасниками XXXIV Чергового Конгресу УЄФА в Тель-Авіві М.Платіні торкнувся теми підготовки України та Польщі до Євро-2012: "У Копенгагені я заявив, і зараз ще раз повторюю свої слова: цей проект ми повинні і хочемо реалізувати, і ми це зробимо, незважаючи на численні перешкоди на нашому шляху. З тих пір, як вам відомо, ми подолали чимало труднощів, які виникали у цих двох країнах ". Він також додав, що сьогодні можна впевнено сказати, що ЄВРО-2012 пройде в Україні і Польщі в червні 2012 р. - ці країни стануть організаторами незабутнього футбольного дійства.

Нагадаємо, в січні ц.р. міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко заявив, що за умови належного фінансування будівництво НСК "Олімпійський" буде завершено до кінця 2010 р. Він відзначив, що протягом 2009 р. виконаний комплекс важливих робіт з реконструкції НСК "Олімпійський". Зокрема, повністю побудований нижній ярус трибун, посилений і відновлений верхній ярус, завершена перекладка інженерних мереж. У 2010 р. продовжаться розпочаті роботи зі спорудження підпірних стін, каркаса естакади та об'їзної дороги, роботи зі спорудження VIP-зони та зони вболівальників, а також монтаж основної частини несучих конструкцій покрівлі.

За станом на кінець 2009 р. в ході реконструкції НСК "Олімпійський" виконано близько 40% від загального обсягу будівельно-монтажних робіт. Кошторис проекту реконструкції НСК "Олімпійський" складає 2 млрд 114 млн грн.

Як повідомлялося, виконавчий комітет УЄФА 11 грудня 2009 р. затвердив остаточний список приймаючих міст фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 р. З української сторони Євро-2012 приймуть Київ, Донецьк, Львів і Харків. Фінальний матч чемпіонату відбудеться в українській столиці, на НСК «Олімпійський».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся