Кабінет міністрів України має намір збільшити соціальну допомогу при народженні першої дитини до 11,7 тис. грн. Про це заявив сьогодні міністр праці та соціальної політики України Михайло Папієв, повідомляє Партія регіонів.
"У бюджетних планах передбачено збільшити соціальну допомогу при народженні першої дитини до 11,7 тис. гривень, другої дитини - до 25 тис. грн, а третьої – до 50 тис. грн", - сказав він.
Кабінет міністрів України має намір збільшити соціальну допомогу при народженні першої дитини до 11,7 тис. грн. Про це заявив сьогодні міністр праці та соціальної політики України Михайло Папієв, повідомляє Партія регіонів.
"У бюджетних планах передбачено збільшити соціальну допомогу при народженні першої дитини до 11,7 тис. гривень, другої дитини - до 25 тис. грн, а третьої – до 50 тис. грн", - сказав він.
При цьому, за словами міністра, на кожну дитину до 13 років, починаючи з трирічного віку, буде забезпечена щомісячна виплата у розмірі 100 грн, а після 13 років і до досягнення повноліття - у розмірі 200 грн.
Нагадаємо, у квітні 2005 р. уряд України більш ніж вдесятеро збільшив розмір одноразової допомоги при народженні дитини. Її сума становить 8,5 тис. грн, 40% якої виплачують відразу після реєстрації дитини в органах реєстрації актів цивільного стану і звернення батьків за допомогою, а залишок - щомісячно упродовж року.
Слід зазначити, 14 липня Президент України Віктор Ющенко заявив, що з 2008 р. ініціюватиме збільшення виплати допомоги за народження кожної другої і наступної дитини до 15 тис. грн. За його словами, збільшення одноразової допомоги при народженні дитини до 8,5 тис. грн виправдало себе - дозволило збільшити народжуваність в Україні на 8%.
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: