М.Бродський підтримує ліквідацію підприємств за принципом "мовчазної згоди"

Глава Держкомпідприємництва України Михайло Бродський виступає за посилення відповідальності чиновників і за ліквідацію підприємств за принципом "мовчазної згоди".

Глава Держкомпідприємництва України Михайло Бродський виступає за посилення відповідальності чиновників і за ліквідацію підприємств за принципом "мовчазної згоди". Таку позицію, М.Бродський висловив на засіданні комітету ВР з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, передає кореспондент РБК-Україна.

"Давайте введемо суворі дисциплінарні санкції чиновникам ... За повторне порушення регуляторного законодавства - три роки позбавлення права займатися державною службою, і на третьому (порушенні) - взагалі займатися. Якщо буде приймати колегіальний орган, - той, хто підписує ці рішення, буде відповідати", - пояснив М.Бродський.

Він також висловив переконання, що відповідний закон може бути прийнятий Верховною Радою. "Нормально провести через зал (Верховної Ради) такий закон. Він дуже простий. Він просто уточнює самі санкції", - зазначив М.Бродський.

Також, на переконання голови Держкомпідприємництва, паралельно з впровадженням "принципу мовчазної згоди" для реєстрації підприємств або отримання дозволів, цей принцип необхідно запровадити і для процедури ліквідації підприємств. На його думку, в законі повинно бути прописано, що потрібно зібрати пакет документів і відправити до відповідного органу, якщо за місяць не відповіли - фірма закрита. Однак М.Бродський зазначив, що податкова не дає прийняти такий закон.

Нагадаємо, 24 березня Президент України Віктор Янукович доручив віце-прем'єр-міністру Сергію Тігіпку попрацювати над спрощенням процедури отримання дозволів для підприємців, зокрема запровадити принцип "мовчазної згоди".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся